Віталій Кварцяний: "Такі, як Годвін, мені не потрібні, але нам його нав'язали"

06 серпня 09:00
Переглядів: 240
Default Image

Віталій Кварцяний, головний тренер "Волині" прокоментував матч "Іллічівця" і "Волині":

- Гра була напружена з перших хвилин. Ми вчора і сьогодні багато розмовляли з футболістами. Але вони нічого не зрозуміли. Не було потрібного напрямку. "Тема" гри була зовсім іншою. Тому футболісти всю гру тримали в напрузі себе, тренерів. Такі помилки не можна робити! Ми не могли зробити чотири-п'ять торкань. Важко сказати чому.

Перше пояснення - це поле. Я їм одразу підказав, що поле швидке, м'яч слизький, треба швидко відчувати. На розминці постаралися адаптуватися, вийшовши на 10 хвилин раніше ... Але нічого не вплинуло! Футболісти не пов'язують свої думки з ногами, з тулубом, з психологією, настроєм. Все у них розібрано, все у них втрачається. Не можу зрозуміти: чому немає кваліфікації? На тренуваннях виходить багато хороших дій і логіки.

Кінцівка гри вийшла негарна! Ми просто, в певних ситуаціях, маючи, по-моєму, непоганий підготовкою, просто "попливли". Через те, що почали багато втрачати м'ячів у простих ситуаціях. Якщо є простір - треба працювати з м'ячем, а йде незрозуміле пуляніе, позбавлення від нього. Немає індивідуальної швидкісної роботи. Я ніколи не думав, що ми можемо сьогодні виграти. Я дуже розчарований грою! Вихід треба шукати, щоб обіграти в наступному турі "Олександрію". Якщо так будемо грати - нічого не зможемо зробити. Якості немає! Це крок до регресу, до катастрофи. Цими гравцями ми не "заїдемо ні в одну квартиру". Я незадоволений грою і навіть не піду вітати футболістів!

- А преміальні вони все-таки отримають за перемогу?

- Отримають ...

- Чим викликана заміна Годвіна вже на 25-й хвилині?

- Людина просто не розуміє! Він 9 років прожив на Україну і, видно, російська мова не розуміє. Він, можливо, пристосований говорити по-львівськи. Так як він і української не розуміє! Якби він розумів - він розумів би, що треба робити б на поле! Ми грали 20 хвилин вдесятьох. Так само, як і з "Металістом". Я думав, що він підсилить гру, адже Шарпар не було, а там взагалі прохідний двір був. Його завдання було контролювати центр поля, відбирати м'ячі, а він тікав до захисників "анекдоти розповідати". Мені такі гравці не потрібні! Але так вийшло, нам його нав'язали ... Я знав його з гри в "Карпатах", я знав, що він хороший опорний півзахисник: відбирав, розігрував, вів гру. А тут він взагалі нічого! М'яч вліво - він вправо, м'яч вперед - він назад. "Магніти" розгубив - нехай повертається в "карпати". Добре, що на півроку оренда. Якщо не захочуть повернути - буде грати в дублі. Хоча я думаю, що наші хлопці з дубля набагато сильніше.

- Легіонер повинен бути на голову вище.

- На три голови!

- Чи задовольняє Вас гра Майкона, на рахунку якого вже шість м'ячів?

- Ні! Є збіг обставин, пов'язаних з його талантом. Він прийняв - забив. Міг ще забити у другому таймі. Він грає "спиною до воріт", не грає швидко, агресивно. Грає дуже лячно. Бразилець повинен грати швидше. У нього є, звичайно, потенціал. Я з ним лаявся - віддав в "Стяуа", щоб він трохи відчув клуб, щоб трохи зрозумів, що у футбол треба грати швидко, обличчям до воріт. Сьогодні - прийняв м'яч, стояв з ним у центрі поля півгодини, поки його не обікрали. Чому не обігравав? Один раз прийняв обличчям до воріт м'яч: збили, штрафний, гол! Але все одно треба з ним працювати в іншому напрямку: чому два забив? Чому не 4 або 5? Чому не працювати з натхненням всю гру, носитися туди-сюди? Там побіг, тут варто ... Для Прем'єр-ліги потрібен колосальний обсяг роботи. Сьогодні я свою команду взагалі не дізнався. Грали на результат ... А я дивлюся на завтра. У нас завтра перспективи ніякої! Боялися грати!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: