Віталій Радевич: В молодіжці дуже дружній колектив, всі підтримуємо один одного

05 грудня 18:45
Переглядів: 116
Енергія

Одразу троє гравців "Енергії", Олег Легендзевич, Віталій Радевич та Назарій Войтович, повернулися з розташування молодіжної збірної України. Виконуючий обов’язки головного тренера молодіжки Віталій Одегов запланував два спаринги: з першоліговим "Рятувальником" та харківським "Локомотивом". У першому матчі голом вдалося відзначитись "енергетику" Віталію Радевичу.  Враженнями від роботи в "синьо-жовтій" футболці гравець поділився з клубною прес-службою.

- Звісно, приємно забивати у футболці збірної України. Тим паче, я не зміг відзначитись за "синьо-жовтих" на "Кубку Львівщини", тож, вигадувати не буду, хотілось забити дебютний гол. Але передусім найважливішою є перемога команди. А мій гол - це другорядне.

- Робота на зборах молодіжки інтенсивна?

- З першого дня в нас були дворазові тренування. Передивлялися матчі нашої дорослої збірної, іспанців, аби почерпнути корисні моменти. Навіть в день матчу з "Рятувальником" було ранкове тренування, але це так більше на роботу при стандартах.

- Головний тренер Віталій Одегов залишився задоволеним збором?

- Перед матчем з "Рятувальником" відпрацьовували позиційну атаку, розиграші стандартів, знали, що вони будуть зустрічати нас на своїй половині поля. З "Локомотивом" відпрацьовували вихід з-під пресингу. Щось вийшло, щось ні. Тренер всім подякував за роботу. Сказав, що навіть, якщо хтось не отримає виклик наступного разу, щоб працював над собою. Взагалі у нас дружній колектив, всі підтримують один одного. Цікава така деталь з тренувань, ті що поступаються в двосторонці, або ж під час виконання якоїсь вправи, повинні наспівати або розказати вірш українською. Це весело, цікаво і корисно водночас.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: