Віталій Романюк: "Без боротьби у Першій лізі результату не буде"

16 вересня 19:32
Переглядів: 207
Віталій Романюк

На післяматчеве інтерв’ю до журналістів вийшов тренер «Руху» Віталій Романюк, який і проаналізував гру з «Авангардом».

Віталію Вікторовичу, за рахунок чого футболістам сьогодні вдалося проявити характер і відігратися після 1:3?

Перш за все – за рахунок бійцівських якостей, їхнього рівня та класу, а також цієї підготовки, яку вони постійно робили й отримували, але ми не могли зрозуміти, чому вони так не діяли у кожній грі. Серед тижня прийти і подивитися на тренування – побачите команду рівня Прем’єр-ліги. Приходить гра – і вони просто розсипаються. Нарешті цього разу вони включалися у кожен момент, у боротьбу. Можливо, зрозуміли та переосмислили, що лише таким методом у Першій лізі можна здобувати очки. По-іншому – ніяк. Є клас, є майстерність, але без боротьби, без роботи і, звичайно, без розумних перебудов результату не буде.

Команда сьогодні забила багато, але і стільки ж пропустила?

Гра складалася і у фізичному плані, у перші 15 хвилин ми застосували активний пресинг, намагалися накривати високо суперника, не давати розпочинати атаки. Але гол на перших хвилинах трішки нас вибив із колії. Попри це, хлопці не знітилися і швидко відновили паритет. Загалом вони молодці, можу їм висловити подяку, поступаючись у два м’ячі, зуміли зібратися, нав’язати свою гру і наприкінці Іван Брікнер міг принести нам перемогу.

Сьогодні на лаві для запасних перебував президент клубу Григорій Козловський, наскільки це допомогло команді?

Однозначно – це мотивувало команду, він грав у футбол, тому добре розбирається у ньому. Він сьогодні достукався не лише до футболістів, але й до людей на трибунах, нарешті за довгий час ми почули оплески та підтримку. А це для футболістів один із головних чинників, тому хочу їм від усієї команди подякувати, прошу так уболівати за нас і в наступних матчах.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: