Віталій Шумський: "У тернопільській "Ниві" ставка буде робитися на місцевих футболістів"

20 червня 17:42
Переглядів: 474
нива

Головний тренер тернопільської "Ниви" Віталій Шумський прокоментував підготовку своєї команди до нового сезону.

- З дня на день стартує підготовка до сезону у Другій лізі. В якому режимі відбудуться тренувальні збори та скільки контрольних ігор зіграє команда?

- Тренувальний процес розпочнеться з 21 червня, працювати будемо у режимі двох занять у день. Запланували шість спарингів. Вважаю, що це оптимальна кількість матчів, щоб мати змогу переглянути усіх потенційних новачків. Міжсезоння не є настільки тривалим для серйозної фізичної підготовки. Через контрольні ігри, власне, і будемо старатися вивести хлопців на хороший рівень. Наразі на збори запросили порядка 12-13 гравців з чемпіонату Тернопільської області та Другої ліги. Шанс проявити себе у товариських матчах матимуть всі. Після перших трьох ігор будемо визначатися з тими, хто залишиться у команді.

- Скількох гравців бачите в обоймі на сезон?

- Плануємо, що у команді буде не більше 20-21 футболіста.

- Мабуть, підсилення шукатимете у кожну з ігрових ланок.

- В ідеалі хотілося б мати на кожну позицію по два гравці. Звичайно, будемо шукати підсилення складу. Хочу щоб місцеві гравці себе проявили. З керівництвом клубу ми домовилися, що ставка робитиметься саме на місцевих футболістів. Водночас, якщо буде кваліфікований футболіст з інших регіонів, його кандидатуру теж розглядатимемо.

- Які першочергові цілі ставите перед собою у клубі?

- Я по натурі - максималіст. Хочу перемагати в кожній грі і щоб люди приходили на футбол. Під час двосторонніх чи товариських ігор для мене є важливою саме перемога команди. В першу чергу потрібно згуртувати хлопців, щоб вони були єдиним цілим. Якщо буде один колектив, то прийде і результат. Маємо приклад маленької країни Ісландії, яка внічию зіграла проти іменитих аргентинців. Ми будемо робити все, щоб наша команда була дружньою.

 
Джерело: "Нива" Тернопіль
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: