Віталій Шумський: "Зіграли так, як домовлялися на установці"

26 червня 22:24
Переглядів: 192
шумський

Старший тренер команди СДЮШОР «Карпати» U-14 Віталій Шумський по завершенні матчу за третє місце фінального турніру першості Дитячо-юнацької футбольної ліги України проти київського РВУФК поділився своїми враженнями від гри з Інформаційним центром ФК «Карпати».

«Перемагати завжди приємно. Сьогодні ми дуже організовано зіграли, перш за все в задній лінії. У киян фактично не було гольових моментів. Початок, щоправда, був за ними, але ми перетерпіли перші хвилин десять, упродовж яких зі сторони РВУФК був серйозний тиск на наші ворота. Але знову ж, тиск був, однак щось створити ми їм не дозволили. 

А перетерпівши, вже самі перехопили ініціативу і почали щораз гостріше діяти в атаці. Звичайно, молодець Тарас Кудь – дуже добре зіграв. Також я б виділив Гірного та Іванюка. Здорово зіграли і наші крайні захисники – не лише перекрили фланги, а й активно допомагали в передній лінії, часто підключалися до атаки. У киян дуже добре в попередніх іграх діяв потужний нападаючий. Сьогодні я дав завдання Береші грати проти нього персонально і він повністю його виконав – можна сказати, що РВУФК грало без форварда. Та що там казати, вся команда сьогодні зіграла так, як ми домовлялися на установці», – підсумував Віталій Іванович.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: