Віталій СКОРИЙ: "Море емоцій і всі вони тільки позитивні"

11 лютого 21:49
Переглядів: 295
Віталій СКОРИЙ

Гравець "Єнакієвця" Віталій Скорий у товариському матчі зі збірною Польщі відзначився голом. Віталій забив останній із шести голів у ворота Польщі – 6:2. По завершенні товариського матчу у Львові між національними збірними України та Польщі, один із авторів забитих голів у ворота «кадри» поділився враженнями від матчу.

-Враження від цього матчу тільки позитивні, -- каже автор голу у ворота Польщі Віталій Скорий. Море емоцій і всі вони тільки позитивні. Підтримка чудова, супер. При такій підтримці трибун дуже класно грати. Тому емоції зараз мене переповняють.

-Віталію, тебе не часто можна побачити у «синьо-жовтій» футболці Національної збірної України. Однак, цього разу новий тренерський штаб збірної України викликав тебе на товариські матчі зі збірною Польщі. Ти зіграв доволі таки добре на команду та ще й відзначився забитим голом. Як оціниш свої шанси на потрапляння до того складу, який виборюватиме путівку на чемпіонат Європи 2014 року?

-Як сказав тренер, то шанс має кожен гравець. А вже, як хто його зможе використати цей шанс, це вже не мені оцінювати. Я старався робити все можливе на майданчику, зіграти не нижче і не гірше своїх можливостей, а там вже буде вибирати тренер, йому видніше, хто бути грати у складі національної команди у тих іграх, про які ви запитуєте.

-Що скажеш про суперника. Порівняно з першою грою поляки сьогодні чимось здивували вас? Адже перший матч ти мав нагоду спостерігати з трибун….   

-Ми переглядали їхні матчі та знали чого від них чекати. Ми вивчили їхні і сильні і слабкі сторони. Також ми вивчили й попередню, першу гру, яка відбулася, вчора. Також ми переглянули їхній матч з португальцями. Вважаю, що цього стало достатньо для того, щоб вивчити свого суперника по цій грі. Адже тренерський штаб детально розібрав та надав нам інформацію… Тому проблем особливих у нас не було. Можливо, була якась певна незіграність в окремих моментах. Однак, сподіваюся, що згодом ця незіграність пропаде, будуть конкретні завдання поставлені, де і як в яких моментах грати і все буде гаразд. Ми будемо для цього все робити та старатися додавати від матчу до матчу. Адже розумієте, ми зібралися в доволі стислі терміни, а за день важко награти ігрові зв’язки. 

Також читайте:

Україна – Польща – 6:2! "То було сильно, то було сильно, то було сильно, йо-ма-йо"!

Євген Ривкін: "У збірної України є перспектива, є майбутнє"

Олександр Бондар: «Виклик у збірну став для мене несподіванкою, тому мотивація у мене була понад усе»

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: