Віталій Соломка: "До Львова їхали лише за перемогою"

21 вересня 22:30
Переглядів: 194
футзал

Наставники "Титана-Зорі" Віталій Соломка поділились думками про поразку у матчі з "Енергією" 3:2.

- До нас усі ставляться як до першолігової команди. Зважаючи на це, хочемо довести усім, що ми сюди ввійшли не просто так. До Львова їхали лише за перемогою. Якщо було б навіть нічия, був би нею не задоволений. "Енергія", хоч і команда титулована, однак багатьох людей уже в команді немає. Звісно, є у ній професійні гравці, однак попри це, є і молоді футболісти, яким потрібно доводити, що грають в "Енергії" не просто так.

Вважаю, сьогодні нам забракло фарту. Самі бачили скільки моментів ми не реалізували. Не сподобався мені початок матчу. Ми його провалили. А в загальному претензій до хлопців немає. Була установка не пропустити швидкий гол, а вийшло так, що ми його привезли самі собі.

-"Енергія" зіграла для Вас прогнозовано?

-Так. Знали, що суперник бути так грати, готувалися до цього, проте в "Енергії" настільки все відпрацьовано, що ми пропустили багато атак. Коли зрівняли рахунок одразу хотіли забити переможний гол. Потрібно було перетерпіти трішки, заставити "Енергію" піти вперед. Думаю, "Енергія" на правах господарів побігла б забивати. Це брак досвіду нашої команди.

-Як оціните гру з п’ятим польовим?

-Оскільки ми не забили, я не задоволений. Незважаючи на це, моменти забити у нас були.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: