Вітаємо з Днем незалежності України!

24 серпня 10:25
Переглядів: 174
день незалежності

Шановні громадяни України!

Прийміть щирі вітання від колективу «Галичини спортивної» з Днем незалежності України - найбільшим нашим національним святом. Від душі бажаємо усім міцного здоров’я, радості, гарного настрою і щастя!

Нехай це свято додасть вам наснаги для творчих здобутків на користь Батьківщини, а свою працю скеруймо на благо українського народу.

Цей день є результатом тисячолітньої боротьби наших старших поколінь за право мати свою державу, а сама дата навіки вкарбована в історію нашої молодої держави золотою сторінкою. Але тепер на 24-му році нашої Незалежності спало подібне випробування і на нашу долю. Російський агресор змусив український народ зі зброєю в руках відстоювати свої прагнення до волі. Зухвалий ворог намагається розколоти і посварити українців на своїй землі від Дністра до Сіверського Донця. Але він дурний. Бо досі не второпав, що нас, українців, йому не перемогти. На це негідникам не дозволять наша спільна стійкість і дружба. Бо Україна єдина країна!!!

Нехай наші серця наповнюються гордістю за нашу державу і за воїнів не тільки зі спортивних змагань, але першочергово із лінії фронту. Адже Незалежність України відтворює загальнодержавну ідею і духовне оновлення, сприяє подальшому утвердженню патріотизму та надихає на добрі справи задля розбудови нашої України.

Зичимо усім мирного неба і нехай невичерпним буде джерело нашої віри, надії й любові до України!

З повагою, колектив «Галичини спортивної»!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: