Віце-президент ФФУ: "Вболівальники нам не простять погані ігри та невиїзди"

20 грудня 09:08
Переглядів: 91
Мариновський

Володимир Мариновський, голова Тернопільської обласної Федерації Футболу, віце-президент ФФУ підбив підсумки року для тернопільського футболу: 

"В тому чемпіонаті взяло участь 18 команд, а команда Козови та Кременця знялись, попавши у фінальну частину. Це недопустимо. Після першого кола знялась команда Підгаєць. Як ви знаєте, про це говорять вболівальники, або такий приклад був - не виїзд Бережан до Заліщик, або Бережани вдома не прийняли Чортків".

У Тернопільській обласній Федерації Футболу нагадали представникам влади про необхідність прямої підтримки розвитку футболу.

"Хочу вірити в те, що в 2014 році ми ці питання постараємось разом з владою вирішити. Підводячи підсумки з фінансовим питанням хочу подякувати всім меценатам, які допомагають і підтримують сільські, районні та міські команди. Ще раз хочу підкреслити, що рішення звітно-виборної конференції про те, що в кожному районі має бути команда-учасник обласного чемпіонату ніхто не відміняв. А ми, футбольні аматори, повинні зробити все для того, щоб чемпіонати та кубки проводились якісніше та змагальніше, бо вболівальники нам не простять погані ігри та невиїзди".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: