Військові Львівщини візьмуть участь в національному відборі на участь в "Іграх Нескорених-2018"

06 травня 17:28
Переглядів: 173
Ігри Нескорених

11-12 травня у м. Києві відбудуться ІІ Всеукраїнські змагання «Ігри Нескорених»: національний відбір до складу збірної команди України на участь у Іграх Інвіктус-2018.

Упродовж березня та квітня понад двадцять представників Львівщини –військовослужбовців та ветеранів військових дій, які отримали інвалідність під час виконання службових обов’язків, організовано готувалися до тестування з легкої атлетики, стрільби з лука, плавання, пауерліфтингу, велоспорту та веслування на тренажерах.

До участі в національних змаганнях запрошено 24 представників Львівщини, в т.ч. 1 жінка,  які представлятимуть м.Львів, Стрий, Трускавець, Бродівський, Пустомитівський, Золочівський та Турківський райони області, зокрема:

1

Афанасьєв Дмитро

2

Бачинський Роман

3

Бой Павло

4

Бубес Юрій

5

Величко Богдан

6

Галушка Ігор

7

Гашків Юрій

8

Грищенко Інна

9

Заставський Олександр

10

Здирко Василь

11

Каламбет Юрій

12

Калитюк Сергій

13

Кальмук Роман

14

Козловський Юрій

15

Кохан Василь

16

Легкодух Віктор

17

Мазанько Олександр

18

Максимкін Віталій

19

Оксентюк Богдан

20

Письменський Антон

21

Саміла Юрій

22

Січко Петро

23

Худий Остап

24

Шимчак Сергій


Особлива подяка за сприяння у підготовці кандидатів від Львівщини на участь у всеукраїнському відборі на участь у «Іграх Інвіктус-2018» варто висловити Навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міністерства оборони України у м. Львові, спортивним клубам "Медін" та «Кросфіт Львів "Garage"».

Офіційне оголошення персонального складу національної збірної команди України для участі в Іграх Нескорених у складі 15 осіб заплановано на 1 червня 2018 року.

Довідково:

У 2018 році Ігри Нескорених відбудуться 20-27 жовтня у місті Сідней, Австралія.

До участі у спортивних змаганнях заявлено 18 країн - Афганістан, Австралія, Канада, Данія, Естонія, Франція, Грузія, Німеччина, Ірак, Італія, Йорданія, Нідерланди, Нова Зеландія, Румунія, Україна, Великобританія, США і вперше – Польща.

В 2018 році команда військовиків України вдруге візьме участь в Іграх Нескорених. Планується, що 15 учасників української збірної змагатимуться в Сіднеї у 6-ти видах спорту: стрільба з луку, легка атлетика, веслування на тренажерах, пауерліфтинг, велоспорт на шосе, плавання.

 

Ольга Ведернікова, управління фізичної культури та спорту ЛОДА


 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: