ВК "Галичанка" програла матч за Суперкубок України

17 жовтня 21:10
Переглядів: 250
галичанка

 ХІМІК (Южне) – ГАЛИЧАНКА-ТНЕУ-ГАДЗ (Тернопіль) - 3:1

(25:19, 19:25, 25:15, 25:14)

Перші два сети вийшли напрочуд впертими та видовищними. Більшість ігрового часу рахунок на табло був рівним, але в кінцівках партій перевага однієї команди над іншою ставала відчутною. Спочатку – на користь «Хіміка», потім – на користь «Галичанки».

Однак у третьому сеті южненські волейболістки, здається, добряче розлючені на самих себе на слабохарактерність у попередній партії, нарешті зібралися і заграли у настільки потужний волейбол, що у суперниць, кілька з яких, до речі, ледь-ледь очуняли після хвороб, а досвідченіша Олена Туркула через недоліковану травму на майданчику так і не з’явилася, шансів не залишилося.  

Надалі підопічні Андрія Романовича впевнено контролювали хід подій на майданчику, дозволяючи опоненткам лише локальні вдалі дії. За такого сценарію вони без особливих труднощів довели матч до перемоги, таким чином, вигравши почесний трофей вдруге поспіль. Залишається лише назвати кращих серед кращих у цьому жіночому протистоянні…

MVP Суперкубка України-2017: Катерина ДУДНИК («Хімік»)

Краща зв’язуюча: Олена НАПАЛКОВА («Хімік»)

Краща догравальниця: Єкатерина ДУДНИК («Хімік»)

Краща діагональна: Юлія МИКИТЮК («Хімік»)

Кращі блокуючіДар'я ДРОЗД («Хімік»)Оксана МАДЗАР («Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ»)

Краща ліберо: Тетяна РОТАР («Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ»)


Віктор ТУРКУЛА: «СИЛ ВИСТАЧИЛО ЛИШЕ НА ДВІ ПАРТІЇ»

(головний тренер «Галичанки-ТНЕУ-ГАДЗ»)

- Я задоволений першими двома партіями, у третій же ми трішки провалилися в захисті, і подача не полетіла. Але це наслідки того, що у нас півкоманди перехворіло. Олександра Міленко два тижні пропустила. Олена Стасівська, Марина Мельниченко, Оксана Мадзар – один. Ось їм сил якраз на дві партії і вистачило.

- Чи можно було все ж щось змінити у третьому сеті, чи «Хімік», так би мовити, вже спіймав свою гру?

- Не «Хімік» спіймав – швидше, ми втратили. Дуже багато своїх м’ячів віддали, особливо в захисті, причому елементарних, які потрібно доводити і добивати. Вийшов розрив, а наздоганяти завжди важко.

- Чи сильно нинішній «Хімік» відрізняється від того, що взяв «золото» української Суперліги-2016/17?

- Відрізняється, бо у них багато гравців пішло. Хоча Карпець, Дрозд, Чернуха, Дудник, Нємцева і до того у складі весь час грали. А у нас троє нових дівчат - і одразу ж вийшли на майданчик. Та ще й в такій грі – за Суперкубок України. Проте, обіцяю, в чемпіонаті ми ще обов’язково дамо «Хіміку» бій!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: