Владан Вукосавлевіч - MVP регулярного чемпіонату

12 квітня 12:17
Переглядів: 95
Вукосавлєвіч

Визначаючи кращого гравця регулярного сезону Суперліги, ми вирішили піти від суб'єктивізму, і скористатися тим безцінним ресурсом, який накопичився у нас за останні півроку - голосами чотирьох десятків тренерів, фахівців і журналістів, особисто називали кращих гравців місяця з жовтня по березень. Нагадаємо, як розподілялися переваги авторитетних респондентів в регулярному сезоні:


Жовтень

 Джеремі Шаппел («Ферро»)

Листопад

 Райан Пірсон («Говерла»)

Грудень

 Лінн Грір («Азовмаш»)

Січень

 Владан Вукосавлевіч («Галичина»)

Лютий

 Денис Яковлєв («Черкаські мавпи»)

Березень

 Дарюс Сонгайла (БК «Донецьк»)


Щоб назвати кращого гравця всього регулярного чемпіонату ми підсумували голоси всіх наших фахівців за півроку, і отримали цілком логічний і очікуваний результат: центровий львівської «Галичини» Владан Вукосавлевіч - найцінніший виконавець регулярного сезону Суперліги!

Варто відзначити, що в перший місяць голосування Вукосавлевіч, важко починав чемпіонат, взагалі не фігурував у відповідях фахівців. У листопаді Вуко все ще тільки набирав обертів, зате з грудня і до березня видав вражаючий результат у голосуванні - 33 + 55 + 43 + 26! Цифри ці настільки ж красномовні, як і статистика потужного бігмена - 17 очок, 10.5 підбирання за матч при загальному рейтингу ефективності в 20.3 пункту! У «регулярці» 28-річний серб став кращим підбираючим, четвертим бомбардиром і найефективнішим гравцем ліги. І не дарма фахівці в один голос твердять, що стабільний і впевнений виступ команди Желько Лукаїча в сезоні мало під собою фундамент у вигляді нестримної гри Вукосавлевіча, що став справжнім королем трисекундній зон. Звичайно, траплялися провали і у Владана, тим не менше, зі стартом плей-офф в одному з матчів якого центровий вже встиг набрати 42 РЕ, можна ще раз переконатися, що звання кращого гравця сезону абсолютно доречно виглядає в послужному списку Вуко.

Що ж стосується інших претендентів - досить пристойно від Вукосавлевіча відстав Лінн Грір, також важко входив у сезон, але потім став справжнім локомотивом, який тягне на собі «Азовмаш». І його гра в грудні призвела до того, що в тому місяці фахівці практично не замислюючись віддали Лінну одноосібне лідерство - 73 очки в голосуванні стали кращим показником сезону.

Міг би претендувати на звання MVP і Джеремі Шаппел, однак «залізного людини» цього разу таки підкосили травми, через які він майже на два місяці випав з гонки.

До речі, єдиним гравцем, якого фахівці згадували у голосуванні на протязі всіх шести місяців регулярного сезону, став Малколм Ділейні. Правда, при цьому Мел жодного разу реально не претендував на звання гравця місяця. В цілому ж залік кращих гравців сезону виглядає наступним чином.

Підсумковий залік
1. Владан ВУКОСАВЛЕВІЧ (Галичина) - 161 бал
2. Лінн ГРІР (Азовмаш) - 126
3. Джеремі ШАППЕЛЛ (Ферро) - 112
4. Дарюс СОНГАЙЛА (Донецьк) - 100
5. Артур ДРОЗДОВ (Будівельник) - 87
6. Ренді КАЛПЕППЕР (Ферро) -83
7. Джастін ЛАВ (Одеса) - 63
8. Лео ЛАЙОНС (Будівельник) - 60
9. Денис ЯКОВЛЄВ (Черкаські Мавпи) - 56
10. Уіллі ДІН (Хімік) - 52
11. Камерон МУР (Ферро) - 47
12. Станіслав БАЛАШОВ (Одеса) - 39
13. Райан ПІРСОН (Говерла) - 36
14-15. Кінделл ДАЙКС (Говерла) - 35
14-15. Даррелл МІТЧЕЛЛ (Галичина) - 35
16. Томас ДЕЛІНІКАЙТІСс (Черкаські мавпи) - 34
17. Максим КОРНІЄНКО (Дніпро) - 26
18. Суад ШЕХОВІЧ (Хімік) - 24
19. Малколм ДІЛЕЙНІ (Будівельник) - 24
20. Чарльз ТОМАС (Черкаські мавпи) - 21

1-а символічна п'ятірка регулярного чемпіонату
Грір, Шаппелл - Дроздов, Сонгайла - Вукосавлевіч

2-я символічна п'ятірка регулярного чемпіонату
Калпеппер, Лав - Яковлєв, Лайонс - Мур

Українська символічна п'ятірка регулярного чемпіонату
Буцький, Рибалко - Дроздов, Яковлєв - С. Балашов

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: