Владлен ОНОПКО: "Стрільцем мене зробив сусід"

17 березня 08:00
Переглядів: 504
Владлен Онопко

Владлен Онопко став чемпіоном Європи зі стрільби з пневматичної зброї

Тріумфував спортсмен разом зі збірною України у стрільбі по мішенях, що рухаються зі змінною швидкістю. Також Владлен виборов "бронзу" в особистому заліку.

-  Після першості на чемпіонаті світу третє місце у Європі було очікуваним?

— Так, Кожна перемога — результат шестирічної роботи. Тренування маю п'ять днів на тиждень. Перед змаганнями навантаження збільшується — тренуюся по три-чотири години на день.

- Чому вирішили спробувати свої сили саме у кульовій стрільбі?

— Так склались обставини. Живу по сусідству зі спортсменом, який, виборов титул чемпіона Європи, чемпіона світу з кульової стрільби. Саме він привів мене у цей спорт, коли я мав 14 років. Коли починав, то гвинтівку давали у спортивній школі. Я знав, що отримати класну гвинтівку можна лише якщо будуть результати. А от про екіпіровку та патрони треба було дбати самому. Якщо говорити про матеріальний бік кульової стрільби, то цей спорт не дуже затратний. Але вимагає великої праці. Спорт зробив мене серйознішим, відповідальнішим і навіть комунікабельнішим

- Залишається час на хобі?

— Тільки після тренувань, лише зрідка — замість них (сміється). Ганяємо з хлопцями у футбол. Ще люблю настільний теніс. Крім того, захоплююся комп'ютерними іграми. Сам організовую багато змагань.

За матеріалами всеукраїнської газети "Експрес"

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: