Волейболістку Галичанки викликали до збірної України

05 травня 09:51
Переглядів: 261
Дельрос

Жіноча збірна України 28 квітня в Южному розпочала підготовку до 2-го раунду відбірного турніру чемпіонату Європи-2015. В групі В, нагадаємо, суперниками українок будуть збірні Польщі, Швейцарії та одна з команд з першого раунду відбору, а перший тур пройде в швейцарському Лугано з 16 по 18 травня. 

- Як і перед третім раундом відбору, збірна буде базуватися на команді-чемпіоні України – «Хімік». З його складу залучені одинадцять волейболісток: Катерина Кальченко, Марина Захожа, Ірина Трушкіна, Юлія Первухіна, Тетяна Хилюк, Анастасія Чернуха, Юлія Герасимова, Тетяна Карпушина, Аліна Степанчук, Олена Новгородченко, Надія Кодола. Запрошені чотири гравця із «Сєвєродончанки» - Марина Дегтярьова, Світлана Лідяєва, Ганна Лісєєнкова та Ганна Бурбелюк, а також ліберо «Галичанки» Вікторія Дельрос. Отже на зборі працюють: три зв’язуючих, п’ять центральних, два ліберо та шість кутових нападників.

З числа легіонерів на збори приїдуть Тетяна Козлова з балаковського «Протону» та Вікторія Дедкова – гравець ВК «Воронеж», російської вищої ліги А. За підсумками зборів будуть визначені 12 волейболісток, які будуть включені в остаточну заявку для участі у відбірковому турнірі. З нею ми із Сергієм Голотовим, який мені допомагає, визначимося приблизно 10 травня, - розповів керманич української команди Гарій Єгіазаров прес-службі ФВУ.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: