Волейболістки ЛДУФК у матчі чемпіонату України обіграли вінницьку СДЮСШ

22 листопада 15:36
Переглядів: 179
волейбол

За сприяння керівництва Львівського державного університету фізичної культури команда «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ-Спартак» (головний тренер – Василь Ковцун), як і торік, виступає у чемпіонаті України серед жіночих клубів вищої ліги. Минулого уїк-енду в Полтаві наша команда відіграла матчі другого туру й повернулася до Львова з перемогою.

У стартовій грі другого туру з миколаєвською «Южанкою-ДЮСШ № 5» львівські студентки достойно виглядали у кожній з трьох партій, але все ж поступилися – 0:3 (22:25, 20:25, 21:25). Наступного дня у матчі з вінницькою «СДЮСШ» уже підопічні Василя Ковцуна диктували умови й справедливо перемогли також у трьох партіях – 3:0 (25:18, 25:19, 25:22), інформує ldufk.edu.ua.

Як зізнався після туру наставник «Львів’янки-ЛДУФК-СКІФ-Спартак» Василь Ковцун, завідувач кафедри спортивних і рекреаційних ігор ЛДУФК, до Полтави команда вирушила не оптимальним складом. Саме відсутність двох гравців і вплинула на підсумковий результат. На думку Василя Івановича, з ними «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ-Спартак» повернулася б до Львова з двома перемогами.

– Але ж у турнірній таблиці у «Львів’янки-ЛДУФК-СКІФ-Спартак» таки значаться дві перемоги? – довелося поцікавитися у наставника львівських студенток.

– Це сталося уже після першого туру в Чернівцях, де ми програли господаркам і волейболісткам з Івано-Франківська. З’ясувалося, що за команду Чернівців виступала гравець, яка не мала права грати. Тому їм була зарахована технічна поразка, а нам – технічна перемога.

– Оскільки мова зайшла за гравців, то яким складом «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ-Спартак» грала у Полтаві?

– Це – студентки ЛДУФК Березська Валерія, Скибінська Сусанна, Гончар Наталія (капітан команди), Дацько Наталія, Свирида Ірина, Черевайко Тетяна, Кучер Владислава і Кримська Яна, студентка ЛДУБЖД Пекарська Олександра та студентка ЛНУ імені Івана Франка Рибай Соломія. Безмежно вдячний керівництву Львівського державного університету безпеки життєдіяльності та Львівського Національного університету імені Івана Франка за розуміння ситуації. Нам важливо, аби ці гравці виступали за нашу команду й прогресували саме у ВК «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ-Спартак». Також слова подяки за підтримку жіночого волейболу Львівської області заслуговує голова первинної профспілкової організації ЛМКП «Львівводоканал» Стадник Володимир Тадейович.

На завершення зазначимо, що у турнірній таблиці жіночих команд вищої ліги після двох турів із стовідсотковим результатом лідирує «Полтавчанка» – 12 очок, у ВК «ПНУ-Івано-Франківськ» – 9. По 6 очок мають відразу п’ять клубів, з-поміж яких і «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ-Спартак». 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: