Волейбольна команда ТНЕУ — срібні призерки ХІ літньої Універсіади України

14 червня 22:13
Переглядів: 383
волейбол

14 червня у Тернополі завершилась ХІ літня Універсіада України з волейболу серед жіночих команд.

В запеклій боротьбі за золоті нагороди із рахунком (3:2) у фінальному матчі достойно поступилася команда Тернопільського національного економічного університету,  здобувши "срібло"Універсіади. Вони поклали у "скарбничку" області та ВУЗу 396 очок. А перемогу вибороли студентки Східноєвропейського національного університету, здобувши для Волинської області 432 очка.

У фінальній зустрічі за 3 місце перемогу та бронзові нагороди здобули спортсменки Харківського національного педагогічного університету імені Г. Сковороди. Перемігши, команду землячок із Харківської державної академії фізичної культури. Студентки-харків’янки сумарно принесли в актив області 657 очок.

Церемонію нагородження проводили начальник Тернопільського обласного відділення з фізичного виховання та спорту, заслужений працівник фізичної культури та спорту України Олександр Бірюков та головний спеціаліст Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, заслужений тренер України Костянтин Колодяжний. Переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та кубками Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: