Володимир Бідловський: "Оренда виявилася корисною"

19 лютого 19:21
Переглядів: 155
Бідловський

У понеділок генеральний директор ФК «карпати» Ігор Дедишин озвучив офіційну інформацію про те, що вихованець львівського училища фізичної культури Володимир Бідловський достроково припиняє виступи за першолігову «Кримтеплицю», де він грав на правах оренди. Таким чином тернополянин повністю переходить в розпорядження Ніколая Костова і боротиметься за місце в основі «Карпат». Цю радісну для себе звістку Володимир дізнався в понеділок ввечері. 

– Я чекав, що рано чи пізно, але це має трапитися. Все ж обіцяли, що прийде час і мене заберуть до першої команди. Коли цю новину озвучили офіційно, то на душі стало спокійніше. Все таки у мене з’явився реальний шанс закріпитися у вищій лізі. Звичайно, я вдячний «Кримтеплиці», яка багато чого мені дала. Насамперед, я мав ігрову практику, багато часу проводив на полі. Думаю, тому й вернувся в «Карпати». 

– Ти пройшов усі збори з «Карпатами». Наскільки навантаження відрізнялися від тих, що були в тебе раніше?
– Я працював в силу своїх можливостей. Старався на кожному тренуванні, хоч було дуже тяжко. В першій лізі таких навантажень нема. Але я втягнувся і пройшов усі підготовчі етапи без ушкоджень. 

– Наскільки тобі зрозуміло те, що від тебе вимагає Тренер? 
– Ніколай Костов пояснює усе зрозуміло. Тут жодних проблем нема. Щодо позиції, то я все життя грав на лівому фланзі, переважно в півзахисті. Але зараз я граю зліва в обороні. Мені зручно грати там і особливої різниці не бачу. 

– Як починався твій шлях в «Карпатах»?
– Мене забрали з львівського спортінтернату (тепер Академія ФК «Карпати»). Спершу грав у другій лізі разом з Голодюком та іншими хлопцями, яких в «Карпатах» вже нема. Потім ми перейшли в дубль. Вже звідти мене забрали в першу команду, де я й дебютував у вищій лізі. 

– У вищій лізі ти зіграв півдесятка матчів, у старті виходив лише двічі. Через молодість чи через конкуренцію? 
– Думаю, що через конкуренцію. Були гравці сильніші за мене, були різні тренери з різними підходами. 

– В «Кримтеплиці» ти грав разом з Романом Мисаком. Зараз ви обоє претендуєте на те, щоб стати гравцями основи... 
– Я не можу сказати, що є основним гравцем. Залишилися ще контрольні матчі, Тренер дивиться і визначає, хто кращий. А кримська команда, думаю, допомогла нам з Романом у тому плані, що з’явилася впевненість у власних силах, за рахунок постійної ігрової практики. 

– Багато молодих гравців не хочуть йти в оренду, ще й в першу лігу...
– Це корисно. Я теж думав раніше, коли був під основою, що туди не варто йти. Потім зрозумів, наскільки корисно там грати. Ти ж отримуєш ігрову практику, стаєш мужиком. Це вже цілком дорослий футбол. Якщо тобі 20-21 рік і ти не потрапляєш в основу, то краще піти в оренду, аніж грати за дубль. Тоді з’явиться шанс повернутися в першу команду.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: