Володимир Бринзак: "Я не бачу, що в збірній буде Валя Семеренко і Олена Підгрушна"

29 березня 09:32
Переглядів: 203
бринзак

Президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак розповів про те, що в наступному сезоні в національній команді буде проводитися зміна поколінь.

У своєму інтерв’ю очільник ФБУ розповів, які зміни чекають нашу команду, повідомляє xsport.ua.

«Сезон вийшов не дуже. Уже всі дали оцінки. Я читав багато інформації в Інтернеті. Експерти знають проблеми, тепер повинні фахівці спокійно розібратися і з новими силами формувати нову команду на наступний олімпійський цикл.

Юлія Джима ще думає, що робити, як робити. Я думаю, що немає сенсу їй зараз закінчувати кар’єру. І вік дозволяє, і ситуація в світовому біатлоні дозволяє бути одним з лідерів. Тому сподіваюся на її здоровий глузд, і сподіваюся, що вона прийме правильне рішення.

Віта Семеренко хоче ще рік-два побігати, про Валю Семеренко – не знаю.

Ми будемо формувати нову молоду команду, тому що розуміємо, що ні Валя, ні Віта до Пекіну-2022 вже не доживуть, як спортсмени. Тому нам треба думати про тих спортсменів, які виступатимуть в Пекіні-2022. Прийшов час проводити зміну поколінь. Думаю, що Юрай Санітра залишиться і буде тренувати.

Про втрату квоти

Це неприємно, тому що ми даємо більше шансів суперникам. У них буде стартувати більше спортсменів – це нам конкуренція.

Про найближчі резерви

У нас є з кого формувати нову команду. Зараз проведемо наукове обстеження, функціональний стан. Побачимо ті висновки, які нам дадуть наука, медицина, плюс деякі свої думки є, і сформуємо нову команду.

Я не бачу, що в збірній команді буде Валя Семеренко і Олена Підгрушна. У них специфічні вимоги, специфічний стан, які потребують специфічної уваги, а це впливатиме на молодь. Тому, думаю, що краще їм буде готуватися індивідуально, зі своїми планами і тренерами. А ми будемо допомагати».

Нагадаємо, що українська команда з біатлону не поїхала в Тюмень на останній етап Кубка світу сезону-17/18, через що квота на наступний сезон зменшилася до чотирьох спортсменів у чоловіків і до п’яти спортсменів у жінок. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: