Володимир Холопов: "В передній лінії "Політехніка" сильніша від нас"

12 жовтня 00:31
Переглядів: 232
тренер мавп

Головний тренер Черкаських Мавп і головний молодий гравець команди дали свою оцінку перемозі над Політехнікою.

Святослав Михайлюк, форвард Черкаських Мавп:

"По-перше, у нас був дуже хороший настрій на гру, всі були заряджені на боротьбу. Ще аспект - хороший відсоток за дуги у всієї команди. З цього склався результат".

"Потрапити в плей-офф можливо. Все в наших руках, всі компоненти у нас для цього є".

Володимир Холопов, головний тренер Черкаських Мавп:

"Хочу привітати своїх гравців з перемогою. Місцями вони показували дуже непоганий баскетбол і велике бажання виграти цей матч. Думаю, за рахунок цього ми і перемогли. Ми контролювали майже весь хід матчу, але все ж провалювалися - особливо це стало помітно у другій половині, коли підсіли фізично. Власне, ми її і програли. За рахунок самовіддачі, бажання, аури трибун, ми утримали рахунок. Хоча, думаю, могли затратити куди менше зусиль, якби не робили дурних помилок, які часом неможливо пояснити".

"Перша гра не є показовою. Наведу простий приклад: два роки тому ми в першому матчі тут героїчно обіграли Політехніку в одне очко. У підсумку, вони зайняли останнє місце, ми - передостаннє. Дуже не хотілося б повторити цей результат (посміхається). Щоб потрапити в плей-офф, моє переконання, нам необхідний ще один гравець у ротацію. Тоді в другій половині ми зможемо триматися на нормальному рівні, у нас не буде провалів, а Мур і Сміт не гратимуть по 35-36 хвилин. Час розподілиться плавно: між тим же Михайлюком і легіонером".

"Кальніченко отримав травму ще в Запоріжжі. Так, пройшло більше трьох тижнів, але, на жаль, він ще не відновився в повному обсязі і поки не досяг тих кондицій, які у нього були тоді. Михайлюк і у всіх передсезонних іграх перебував на паркеті порядку 20 хвилин. Він показав, що він - нормальна дитина, яка може грати і може давати результат. У ньому я не сумнівався ніколи і не сумніваюся донині. Сьогодні, не будемо лукавити, він зіграв просто хороший матч: потрапив все, що кидав - це добре. Не впевнений, що так буде завжди. Сьогодні Святослав грав добре і не було сенсу не давати йому грати.

Ще один парадокс сьогоднішнього матчу: програли підбори 28-45 - це катастрофічна різниця. Навіть важко сказати, як ми виграли. Тим більше, ведучи навіть "+15 ". Хоча в передній лінії Політехніка сильніша від нас".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: