Володимир Кличко: "Я пишаюся українською нацією"

27 травня 00:04
Переглядів: 996
кличко

Стаття розміщена в рамках блогу : Бокс - новини та відео боксерських поєдинків

Чемпіон світу в надважкій вазі за версіями IBF, WBA, WBО та IBO Володимир Кличко разом зі своїм братом, екс-чемпіоном світу за версіями WBC та WBO Віталієм Кличком, відвідали 22-ту окрему бригаду Нацгвардії в Києві та поспілкувалися з військовими. Володимир повідомив, що закупив для групи військових, які наступного тижня виїжджають в Луганську область, сучасні бронежилети на суму 250 тисяч гривень.

"Бронежилети вже придбані, найближчим часом вони будуть доставлені, - зазначив Володимир Кличко у спілкуванні з військовими. - Наша держава залишиться єдиною і цілісною. І ніякі сепаратисти і терористи цьому не завадять. Ситуація дуже складна. Але в тому, що відбувається в країні, є і позитив. Ми ніколи не повернемося в пострадянські чи радянські часи, як це намагалася зробити влада Росії. Наша свідомість буде змінюватися. Корупції буде покладено край. Але корупційну систему потрібно ламати не тільки політикам, а й кожному з нас. І починати потрібно з себе!"

"Після кризи завжди настає підйом. І я сподіваюся, що в нашій країні підйом почнеться найближчим часом. Я пишаюся нашою українською нацією! Ми не тільки освічені й працьовиті, ми ще й красива нація", - додав Володимир.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: