Володимир Ковалюк: "Ми народили маленьку дитину"

14 грудня 20:30
Переглядів: 225
Володимир Ковалюк
Головний тренер МФК "Тепловик-Прикарпаття" Володимир Ковалюк підбив підсумки виступу своєї команди в осінній частині Другої ліги.
 
Насамперед наставник франківської команди подякував вболівальникам за підтримку та розповів про складнощі формування команди.
 Ми всі бачимо скільки людей приходило на стадіон. І люди вболівали, скучили за футболом. І ми граємо у футбол для людей. Це добре, що міська і обласна влада повернулися лицем до футболу. Хотів би подякувати нашим вболівальникам. Ми граємо для людей, які в такий складний час знаходять час піти на футбол, повболівати, поаплодувати, підтримати. Ми народили маленьку дитину - команду, яка зараз називається "Тепловик-Прикарпаття". І тепер її треба виховувати, годувати, бавити. 
 Ми сформували команду за 20 днів до старту чемпіонату. Не так було просто набрати футболістів, адже в нас є одна проблема - це чемпіонат області, де є команди, які платять зарплату більшу ніж у нас. Але ми над цим працюємо і нашим пріоритетом є те, що в команді мають грати футболісти з області і нашого міста. Ця команда створена для наших перспективних гравців.  
Як зазначив керманич "тепловиків", старт сезону видався на славу, та згодом у команді настав спад.
 ПФЛ запропонувала нам грати три гри на виїзді. Я, як головний тренер, дуже був засмучений, та нам потрібно було привести стадіон до порядку, щоб можна було приймати матчі в Івано-Франківську. Ми, як новачок Другої ліги, повинні були грати три гри на виїзді не з найслабшими командами. Старт нам вдався і люди у нас повірили. Ви самі прекрасно бачили, що перша гра в Івано-Франківську зібрала повний стадіон.  
 Всі футболісти, окрім Худоб'яка і Плетеницького грали в чемпіонаті області. Лише двоє мали професійні контракти і були більш-менш готові до фізичних навантажень. Всі прекрасно розуміли що в якийсь момент буде спад в команді, адже ми не пройшли збори, мали мало часу на підготовку. Так і сталось - ми потрапили у "яму", кілька футболістів отримали травми, пішли червоні, жовті картки. І ми вже виходили з того, що маємо.
Щодо планів на зимове міжсезоння, то головний тренер зазначив, що у команди заплановано провести три тренувальні збори, перший з яких пройде в Яремче, другий в залежності від погодніх умов в Івано-Франківську чи на Закарпатті, а третій буде присвячений товариськими матчам.
 Взимку буде підготовка до весняної частини сезону. Плануємо провести три повноцінні тренувальні збори, переглянути ряд футболістів 1995-1997 р. н., а також кількох досвідчених гравців з чемпіонату області.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: