Володимир Ковалюк: "Наші хлопці проявили характер"

30 липня 13:51
Переглядів: 130
ковалюк

По завершенню переможного для "Прикарпаття" матчу проти петровського "Інгульця" наставник франківців Володимир Ковалюк поділився своїми враженнями від гри.

– Якість гри? Мені б хотілося кращого, але сподобалося, що наші хлопці проявили характер. Вони забили гол, було ще пару моментів, терпіли. Зрозуміло, що легко не було. Я стежив за Першої лігою, мені дуже подобається команда “Інгулець”. Вони націлені і ставлять завдання виходу в Прем’єр-лігу. Трохи їм не пощастило: дві гри на старті, два рази програли. Однак в цілому команда “Інгулець” – дуже хороша. Наші ж хлопці билися за нас, за наш рідний край. Ми програли перший поєдинок, хоча не сказав би, що програли по грі. Вважаю, матч був швидше нічийним. Після цього ми з хлопцями поговорили і приїхали в гості до “Інгульця”. У кого вони можуть взяти очки, як не у нас? Ми тільки новачки в Першій лізі, тільки освоюємся тут. Зрозуміло, що такі ігри тут будуть практично завжди. Буде напружена боротьба. Мені, правда, сьогодні не сподобалося суддівство. Роздати 9 карток, це ж ви розумієте, неправильно. Я розумію, коли відверта брутальність на поле. А так тільки якийсь стик – відразу жовта, другий – ще одна.

– У сьогоднішньому матчі на полі було багато такої дорослої, чоловічої боротьби…
– У нас на Західній Україні завжди бійцівські якості у команд виходили на перший план і ті клуби, які приїжджали в Івано-Франківськ чи Львів завжди казали, що у нас важко грати. Так як футболісти команди господарів віддаються в грі на 100%. Або виграють, або програють, але б’ються до кінця. Ви сьогодні в цьому могли на власні очі переконатися. Ми проїхали 1000 км…, їм було дуже важко, але проявили той характер, який мені подобається. Якості гри хотілося б трохи краще, але за рахунок характеру можна будь-якого суперника обіграти.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: