Володимир Ковалюк: "В "Прикарпаття" завдання потрапити в десятку"

14 липня 12:15
Переглядів: 118
Ковалюк

У п’ятницю, 13 липня, відбулася прес-коференція за участю представників міської, обласної влади та МФК “Прикарпаття” щодо старту команди Першої Ліги Професійної футбольної ліги.

Як відомо, наступного тижня розпочнеться новий футбольний сезон у Першій лізі. У п’ятницю, 20 липня, о 18.00 у стартовому турі першості України “Прикарпаття” прийматиме команду “Балкани”.

«Завдання стоїть перед командою дуже просте – потрапити в десятку. Суперництво буде дуже серйозне, щонайменше 8-9 клубів ставлять собі за мету потрапити в Прем’єр-лігу. Хочу пригадати той самий «Агробізнес», який також ставить собі завдання потрапити до еліти», – розповів міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. «Не всі витрати ми можемо фінансувати з міського чи обласного бюджету, тому ми вирішили створити фонд допомоги команді. Він дасть можливість залучити кошти наших славетних підприємців та оперативно реагувати на всі потреби клубу», – додав він. «Мільйон гривень вже є на рахунку, так було прийнято на сесії обласної ради. Ми бажаємо гідно нести ті завдання, які покладає керівництво клубу і міста. Ми будемо вболівати разом», – розповів Сергій Басараб, заступник керівника Івано-Франківської обласної ради.

«Перш за все я би хотів всіх привітати з початком нового сезону. Мені дуже приємно, що люди цікавляться цією подією, є людям куди піти, щоб вони могли свої емоції лишати на стадіоні», – розповів Володимир Ковалюк. «В нас завдання потрапити в десятку, буде дуже цікаво боротися для мене, як тренера, і для футболістів. Думаю, люди будуть ходити на футбол, бо команда грає для них. Ми маємо найбільшу аудиторію в Другій лізі», – каже тренер. «Наша команда буде прикладати всі зусилля для потрапляння десятку», – додав він. «В цілому, хотів би запросити наших вболівальників на футбол і подякувати обласній і міській владі. Ми будемо віддавати всі сили на полі, не буде легко з нами грати жодній з команд», – наголосив Ковалюк.

«Ми формуємо клуб надовго. Ми не формуємо його на короткий термін. Тобто, будуємо від найменших, від дитячих ліг і до команди майстрів. Щотижня ми нагороджуємо наших юних спортсменів, тому буде ріст і буде перспектива», – розповів міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. «Окрім того, я хочу запросити усіх купляти абонементи. Для нас це надзвичайно важливо,” – наголосив мер.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: