Володимир Ковалюк: "Я задоволений результатом, все таки одне очко на виїзді"

09 квітня 18:45
Переглядів: 192
ковалюк

Головний тренер МК «Тепловик-Прикарпаття» прокоментував нічию своєї команди у виїзному матчі із ФК «Балкани» (1:1).

- Мені дуже подобається команда «Балкани». Ми зіграли з ними вже два матчі. Серед усіх команд Другої ліги вона одна з не багатьох хто грає сучасний футбол. Всі три команди з Одеської області показують достойний футбол для Другої ліги. Приємно грати з командами, які грають у футбол.

Я боявся за результат, бо грали на виїзді. Старались грати як могли. Хоча ми були ближчі до перемоги. У нас була і перекладина і штанга, і ще були моменти. Трошки погода завадила грати у конструктивний футбол, вітер заважав. Гра мені сподобалась. Я задоволений результатом, все таки одне очко на виїзді це позитивний результат для нашої молодої команди.

По приїзді на матч я трохи поміняв план на гру. Хотіли грати від оборони. В першому таймі мусіли так грати, бо грали проти вітру. А другий тайм грали першим номером. Нам допомагав вітер та ініціатива була в нас. В кінці не реалізували два моменти, але це футбол. За це його і люблять люди.

- Чому команда дома і на виїзді показує зовсім різний футбол?

- Територія України дуже велика і ці переїзди негативно впливають. Велике значення має бюджет. Ми намагаємось економити, тому приїжджаємо у день гри. Якби була можливість приїжджати за день до гри, переночувати в готель і відпочивати, тому напевно і інший результат був би. Дома ми виглядаємо потужніше. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: