Володимир Левчук: "Ми, поки що, ще команда Першої Ліги"

12 травня 12:32
Переглядів: 275
Тернополянка українка

Після матчу "Житлобуд-1" - "Тернополянка" головний тренер тернопільської команди Володимир Левчук прокоментував результат гри (12:0).

- Прокоментуйте, будь ласка, результат гри і наскільки ця гра відрізнялася від гри на зимовій Першості.

- Команди різного класу, звідси і такий результат. На зимовій Першості у нас був трохи інший склад: воротар Дарина Бондарчук, дві дівчинки з Миколаєва, Чернетта Марта - вони були гравцями основного складу, сьогодні на грі, їх, на жаль не було. Та й замін у нас практично не було. Напередодні матчу Тетяна Григорівна (Громовська - прим. Ред) отримала травму і не зіграла в цьому матчі. "Житлобуд-1" - це команда чемпіонів України, команда Вищої Ліги, а ми, реально оцінюючи ситуацію, ми поки що команда Першої Ліги: за підбором гравців, з організації роботи. Будемо сподіватися, що у нас все ще попереду. Все в руках нашого президента клубу, він у нас молодий, але у нього є величезне бажання розвивати жіночий футбол, розвивати клуб.

- З чим пов'язана відсутність Дарини Бондарчук в заявці команди?

- Ми розмовляли з Дариною, дуже хочемо, щоб вона у нас грала. Запрошували її на навчання до університету. Але в першому колі Дарина грати не буде і на це є ряд причин: по-перше, дівчинка йде на медалі в школі, по-друге, немає сенсу змінювати місце навчання. Тому, Дарина закінчить школу, а далі буде видно.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: