Володимир Марчук: "Боровик він прийшов до нас з ініціативи Олега Дулуба"

28 квітня 17:47
Переглядів: 234
Володимир Марчук

Володимир МАРЧУК, тренер воротарів першої команди львівських «Карпат» про Євгена Боровика: 

«Він прийшов до нас з ініціативи головного тренера Олега Дулуба. Протягом часу перебування в «Карпатах» зарекомендував себе як комунікабельна та світла людина. Світла у тому плані, що Женя постійно працює на позитиві, допомагає порадою молодим, взяв шефство над Підківкою, тому що побачив у його складному характері себе молодого. Стримує Рому на тренуваннях, адже всі знають про неординарний характер Підківки, став йому старшим колегою, допомагає йому у становленні як воротаря» – каже Володимир Володимирович. 

«Знає, що тільки через велику працю йому даються успішні ігри на футбольному полі. Виконує справді величезний об’єм роботи і відноситься до цього з позитивом. Багато праці було зроблено ще на зборах, зараз це відображається на його грі. Прислухається до порад як головного тренера, так і тренера воротарів (усміхається)». 

«Чи готовий Женя вийти у складі збірної України? Готовий! Результати на полі це тільки доводять. Моя думка полягає у тому, що грати за Національну команду мають ті футболісти, які отримують ігрову практику в клубах. У нього 100% виходу на поле у всіх матчах, то чому б ні? Те, що команда перебуває у нижній шістці, не означає нецікавість наших ігор. Штаб збірної України досвідчений, тому нехай дивляться і приймають правильні, на їх думку, рішення. Ми завжди будемо раді збільшенню кількості карпатівських збірників. Боровик може та вміє правильно розставити захисників на полі, бути авторитетом та спокійно почувати себе у грі» – резюмував тренер воротарів. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: