Володимир Мазяр: "У всіх команд, з якими я працював, був результат"

10 жовтня 15:53
Переглядів: 190
Мазяр

Український тренер Володимир Мазяр розповів про свій період роботи в казахстанському "Акжайику" і планах на майбутнє.

- Після вашої роботи в "Акжайику" були чутки, що ви можете очолити "Львів", а потім "Рух". Як скоро ви маєте намір повернутися до тренерської роботи?

- Коли я приїхав в Казахстан, був важкий період. Ми фактично робили нову команду, яка показувала непогані результати, але з певних причин мені довелося покинути "Акжайик". Проте, все що не робиться - робиться на краще.

Команда була хороша, була на шостому місці. Плюс були футболісти які себе непогано проявили. Той же Есеола, який перейшов в "Кайрат". Українці - Ткачук, Худоб'як, Боровик, Басов. Шкода що через травми не змогли повністю проявити себе Путраш і Воловик, але я вважаю, що в плані селекційної роботи і формуванні команди ми впоралися добре.

Казахстанський період пройшов для мене плідно, я отримав перший міжнародний досвід і багато чого зрозумів для себе. Думаю, що в майбутньому мені це допоможе. А що стосується чуток в інтернеті, то це тільки чутки. Я їздив на стажування до Італії, потім відпочивав, зараз чекаю пропозицій.

- Якщо вам надійде пропозиція від закордонного клубу, ви погодитеся її прийняти? Або ж схиляєтеся до варіантів з України?

- Я вважаю, що я позитивно проявив себе в Казахстані. У "Акжайика" були хороші результати. Якщо надійде пропозиція від команди з амбіціями, то чому ні? У всіх команд, з якими я працював, був результат.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: