Володимир ПОЛЯХ: "Політехніці-Галичині" не вистачає нашої дальнобійної артилерії

16 жовтня 20:50
Переглядів: 378
Default Image

Після матчу "Політехніка-Галичина" - БК "Донецьк" (75:84) головний тренер БК “Політехніка-Галичина” Володимир Полях поділився враженнями від гри.

-- Ми готувалися до гри проти БК “Донецьк”. Детально розбирали їхню команду по гравцях. Нам не вистачило забитих очок у нападі для перемоги. Ми сьогодні дуже мало забили триочкових кидків. Лише чотири, а це дуже мало. Ящо ми якійсь команді заб’ємо десять, то ми цю гру виграємо. В Миколаєві, де ми забили сім триочкових ми виграли ту гру. А от у решти матчах у нас, на жаль, влучних кидків з периметру були лише по чотири, по п’ять. Нам не вистачає нашої дальнобійної артилерії, яка повинна приносити ці очки з периметра. Це повинні робити такі гравці, як Вільямс, Ревзін, Броадус. На цю позицію дальнобійника ми запрошували Богданова, який в принципі повинен приносити очки саме з периметру...

--Чи є прогрес у команди порівнюючи всі попередні матчі “Політехніки-Галичини”?
--Розумієте, про прогрес я можу казати що завгодно, але поки що немає результату. У кожній грі у нас один-два гравці випадають. Це дуже прикро. Найприкріше те, що не всі гравці, на яких ми покладали надії їх виправдовують. Передусім маю на увазі українців. Я розумію, що “Донецьк” – це дуже сильна команда, але треба на кожну гру виходити і демонструвати свою гру. У нас наприкінці матчу був який-неякий шанс, коли ми дещо скоротили відставанння у рахунку. Однак, якась несконцентрованість і ми отримали необов’язкову “трійку”.

--Чи планується підсилення складу команди в ході сезону?
--Дуже б цього хотілося. Однак, сумніваюся, що серед українських гравців вдасться знайти гравців, які б був добротним. Передусім тому, що всі добротні українці вже розібрані. Є варіант взяти когось із легіонерів. Однак у нас є одна квота. Ми можемо взяти одного виконавця. В іншому випадку треба буде змінювати когось із легіонерів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: