Володимир Рудюк: "Сезон видався насправді дуже чудовим"

01 червня 20:45
Переглядів: 144
РУДЮК

Один з лідерів юніорської команди «Карпат» поділився з Інформаційним центром клубу своїми враженнями від заключного матчу сезону. 

«Це був не просто сезон, це було щось з чимось. Ми усі дуже задоволені сезоном, бо приклали багато зусиль, аби в кінці вийшов позитивний результат. В принципі, вважаю, що ми могли досягти більшого, але зробили усе, що було в наших силах. Тож ми усі задоволені – у нас чудовий, піднесений настрій і ми дуже вдячні за цей сезон і нашим тренерам, і один одному, і усім, хто нам допомагав, хто був з нами і нас підтримував. Сезон видався насправді дуже чудовим».

«Коли говорити про усі матчі, то напевне найбільше мені сподобався поєдинок з «Маріуполем», коли у першому таймі не все у нас виходило, десь була така собі напружена гра, але в перерві ми послухали тренера, трохи себе розслабили і почали грати у свій футбол. У підсумку ми здобули перемогу з найбільшим рахунком у сезоні і я думаю, що це була наша найкраща гра в цьому чемпіонаті».

«Я граю в півзахисті, але при цьому став одним з кращих бомбардирів команди в чемпіонаті. Думаю, це в першу чергу заслуга тренера, який постійно мені довіряв, казав, щоб я сам приймав рішення при завершенні наших атак. Мені подобається грати на цій позиції, бо я люблю загострювати гру, люблю забивати м’ячі», – розповів Володимир.   

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: