Володимир ШАРАН: Димінський мені сказав "Ви звільнені. До побачення!"

30 березня 10:15
Переглядів: 222
Володимир Шаран

Головний тренер львівських "Карпат" Володимир Шаран прокоментував свою нещодавню відставку з посади головного тренера "зелено-білих". Нагадаємо, фатальним для наставника став недавній матч 24-го туру чемпіонату України з "Олександрією" (1:1).

"Моє звільнення читалося. Перед матчем з "Олександрією" я розумів, що при найменшій осічці полетять голови. Так воно і вийшло.

Як проходила остання розмова з Петром Димінським? Після матчу він викликав мене до себе і сказав: "Ви звільнені. До побачення". От і все. Після винесеного мені вироку до мене підходили багато хлопців. Вибачалися ... Чесно кажучи, я такого не очікував.

Звичайно, до гри з "Олександрією" ніяких попереджень на цю тему з боку президента клубу не було, але ще до підписання контракту переді мною була поставлена певна задача, і після минулого туру стало зрозуміло, що вона нездійсненна. Потрібно було набрати певну кількість очок в чемпіонаті. Перед підписанням контракту президент у мене запитав: "Ти зможеш це зробити?" Я відповів: "Легко". І не зміг. У нас з Димінським був нормальний робочий контакт. Ніяких претензій немає. Я сам в усьому винен.

Що стосується селекції, то до неї я не мав ніякого відношення. Запросив тільки Павла Ксьонза, але йому ще потрібно притертися до команди. Решту привозили і ставили мене перед фактом", - цитує Шарана "КОМАНДА".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Аватар
Pyzhyk написав
30 березня 10:33
Це встилі Димінського. Правда за Шарана команда грала вкрай невдало. Це закономірно. Подивимось що вийде в теперішнього тренера.
Аватар
yurchi написав
30 березня 10:29
Встав і вийшов - прям як Кіркоров :-))