Володимир Шаран: "Наша майстерність нікуди не ділася"

07 вересня 21:29
Переглядів: 212
шаран

Не залишився осторонь святкування двадцятої річниці святкування бронзових нагород і теперішній наставник «Олександрії» Володимир Шаран. У коментарі для Інформаційного центру ФК «Карпати» Володимир Богданович поділився емоціями від зустрічі з колишніми партнерами та розповів, що дозволяє йому перебувати у хороших кондиціях. 

«Я одразу погодився на пропозицію зібратися сьогодні на стадіоні «Україна» і зіграти цей матч. Такі ігри відбуваються не дуже часто. Я приїздив і на десяту річницю святкування бронзи. Тим паче, у мене був вільний час. Я також заїхав до батька додому, провідав рідних. Звичайно, я неймовірно щасливий побачити своїх друзів і знову поринути в цю атмосферу» , – каже екс-хавбек «левів».

«Якби мої партнери скинули пару зайвих кілограмів, то ще могли б навіть потягатися із командами Прем’єр-ліги (сміється). Наша майстерність нікуди не ділася, але фізичні кондиції вже не ті».

«Мої точні передачі? Я їх ніде не треную. Іноді з підопічними граємо тенісбол. Можливо, це дозволяє залишатися у формі».

«Дуже засмучений, що не реалізував пенальті в кінці матчу. Андрій Тлумак знав, що я полюбляю пробивати у правий від воротаря кут. Зараз думаю, що треба було пробити по-іншому», – резюмував наставник «Олександрії».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: