Володимир Шепелєв: "З "Карпатами" тренери сказали грати жорсткіше"

01 вересня 17:33
Переглядів: 166
Шепелєв

Півзахисник "Динамо" Володимир Шепелєв поділився очікуваннями від майбутнього матчу з "Карпатами".

"В принципі, ми готуємося до всіх ігор у звичайному режимі. Тренерський штаб ставить нам завдання на тренування, і ми їх виконуємо. Нічого нового, діємо за планом. Зазвичай за день-два до гри у нас тактичне заняття. Тоді вже готуємося вже під конкретного суперника.

З "Карпатами" тренери сказали грати жорсткіше, не поступатися в якихось моментах, тому що знаємо, що суперники теж будуть грати жорстко. "Карпати" грають у свій, притаманний тільки їм футбол, а нам головне зіграти у свій футбол, у який ми вміємо грати, а не підлаштовуватися під гру суперника.

Після "Аякса" у тих гравців, хто брав участь у матчі, був один день відновлення, у інших – звичайне тренування. Відновилися, але все одно буде складно – після такої гри емоції будуть вже не ті. Але потрібно грати у свій футбол і перемагати. У нас попереду дуже складний календар, тому потрібно грати на перемогу.

Особисто мені більше до душі частіше грати, ніж цілий тиждень тренуватися. Коли постійно матчі, ти швидше ростеш, набираєшся досвіду", - сказав футболіст.

Нагадаємо, що матч "Динамо" - "Карпати" відбудеться завтра, 2 вересня. Початок зустрічі о 19.30.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: