Володимир Євонов не задоволений боротьбою Гусяк

02 лютого 15:26
Переглядів: 327
Ірина ГУСЯК
Як ми вже повідомляли, у російському Красноярську відбувся І етап із серії Голден Гран Прі FILA «Іван Яригін» з вільної та жіночої боротьби.
Участь у турнірі взяли відразу шестеро вихованців відділення боротьби Львівського училища фізичної культури.
 
Як ми вже повідомляли, Іван Петрів посів у Красноярську 7 місце, Василь Шуптар і Андрій Квятковський – 8е, Оксана Ващук – 9е, Ірина Гусяк – 10е, Ліля Горішна – 14е.
Враженнями про виступи українців, в тому числі і наших борців, газеті «Експрес» поділився головний тренер жіночої збірної УкраїниВолодимир Євонов.
 
- Ми хотіли просто перевірити можливості наших спортсменів. Почали тренування лише на початку січня і не знали, в якій готовності перебуваємо. А попереду в нас – чемпіонат Європи, тож поїздка у Красноярськ була дуже корисна. Медалевих завдань не ставили, просто хотіли побачити людей у справі…
 
У 53 кг змагалася молода Ліля Горішна зі Львова. Боролася добре, але в першій сутичці поступилася титулованій гречанці. А потім вона билася ще у втішній зустрічі з чемпіонкою Європи росіянкою Красновою. За хвилину до кінця вигравала 9:4, але примудрилася програти 9:10! Ніхто, навіть вона сама не зрозуміла, як це сталося. Це можна списати на молодість і нестабільність, бо досвідчені спортсмени ніколи не дозволять собі розгубити таку перевагу.
 
У категорії до 55 кг мене вкотре розчарувала Ірина Гусяк (на фото). Вона переїхала зі Львова до Києва, змінила тренера, але її боротьба викликає у мене тихий жах. Я їй відверто сказав, що з такою боротьбою на чемпіонат Європи вона не поїде. У нас до Євро ще будуть два турніри, але мені не віриться, що вона покращить свій стан, їй слід розібратися у своєму особистому житті та зробити висновки…

Отож, дівчатам є над чим працювати!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: