Володимир Єзерський: "Динамо" і "Карпати" мають грати в Маріуполі"

16 червня 11:15
Переглядів: 212
єзерський

Екс-футболіст, а нині тренер збірної України U-15 Володимир Єзерський поділився думкою щодо матчів УПЛ у Маріуполі.

"У Маріуполі також живуть українські вболівальники і вони теж хочуть бачити футбол, тим більше, що команда заслужила право виступати в Прем'єр-лізі. Минулого сезону команди Першої ліги приїжджали в Маріуполь і все було нормально. І той факт, що керівництво Донецької області дає гарантії – це найголовніше, і я думаю, що немає жодних проблем, щоб поїхати та зіграти там. Тим більше, що і на Динамо і на Карпати в Маріуполі чекають, так само як і на усі інші клуби. Футбол хоча б на кілька днів принесе відчуття демобілізації на цій території.

Футбол для людей це противага війні. І те, що там будуть проводитися змагання Прем'єр-ліги, це той позитив, який зараз треба дати місцевим жителям.

Мені здається, що якщо президент ФФУ сам особисто може супроводжувати команди, які туди їдуть, то це означає, що туди треба їхати та грати у футбол і Динамо, і Карпатам, в яких, як я вже наголошував, грають такі самі футболісти як і в інших клубах. Крім того, потрібно пам'ятати, що футболісти ФК Маріуполь постійно проживають у цьому місті. Тож, я вважаю, що не варто створювати проблему там, де її немає, а треба їхати до нашого українського міста та грати перед нашими українськими вболівальниками", – цитує Єзерського офіційний сайт ФФУ.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: