Володимир Єзерський: "Карпати" вдома покажуть все, на що здатні"

12 квітня 14:13
Переглядів: 78
Єзерський

Сьогодні в рамках 25-го туру чемпіонату України київське «Динамо» зіграє на виїзді з львівськими «Карпатами».

Незадовго до поєдинку було цікаво дізнатися експертну думку про майбутню гру Володимира Єзерського, який на початку своєї ігрової кар'єри перейшов до «Динамо» саме з «Карпат»:

- По-перше, я думаю, на стадіоні у Львові буде дуже хороша атмосфера. Ім'я «Динамо» ще на слуху, і ще довго буде на провідних ролях, оскільки це лідер українського футболу. З такими командами, як «Карпати», киянам дуже цікаво грати, оскільки у Львові є багато молодих футболістів, які в домашніх матчах хочуть показати все, на що вони здатні на даний момент. Та й вболівальники вимагатимуть від них грати, перейматися духом і показувати той настрій, який властивий цій команді.

- У минулому матчі «Динамо» обіграло «Металіст», значить, до Львова команда поїде в гарному настрої? Чи буде у неї перевага з моральної точки зору?

- Хочу підкреслити, що нинішнє «Динамо» - це вже не та команда, яка була півроку тому. Видно, що колектив додає, і перемога над сильним суперником, природно, надала киянам впевненості у своїх силах і діях, перш за все, в психологічному плані. Зрозуміло, що до Львова підопічні Олега Блохіна їдуть на позитиві, і це, безумовно, плюс для гостей.

- З якими труднощами «Динамо» може зіткнутися у Львові ?

- Якщо порівняти рівень «Динамо» і «Карпат» на даний момент, зрозуміло, що у киян він буде вищим. Якщо гості хочуть впевнено перемогти, щоб до матчу з «Шахтарем» підійти у хорошому настрої, тут ще потрібно подумати про те, як розкрити оборону львів'ян, яка зазвичай дуже надійна і організована.

- У Львові матчі завжди дуже важко даються гостям...

- Думаю, ті футболісти, які є в наявності у Олександра Севідова, довели, що в домашніх іграх ця команда дуже непоступлива, вона може надзвичайно грамотно зіграти від оборони. У зв'язку з цим ми побачимо, як до гри підготується «Динамо», наскільки успішно вони зможуть розкривати цю насичену оборону, і в той же час, не дозволяти «Карпатам» проводити свої гострі контратаки.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: