Володимир Єзерський: "Мета України U-16 - вихід на чемпіонат Європи"

30 травня 14:42
Переглядів: 153
єзерський

Головний тренер юнацької збірної України U-16 Володимир Єзерський розповів про найближчі плани команди.

- Володимире Івановичу, Ваша збірна виграла другий турнір поспіль. Уже є чим пишатися?

- Наша мета - вихід на чемпіонат Європи. Через такі турніри, із високим рівнем суперників, хлопці й отримують досвід. На жаль, подібних матчів майже немає в першості України. Тому гравцям складно швидко перелаштовуватися. До того ж наші клуби сповідують різні стилі гри. Але завдяки тому, що збірна збиралася кожного місяця, нам вдалося досягти збалансованості.

- Ви неодноразово підкреслювали, що в такому віці футболісти відрізняються нестабільністю. Але, мабуть, Ваші підопічні швидко вчаться?

- У плані організації гри в обороні й виходу в атаку все більш-менш нормально. А от позиційну гру потрібно покращувати. Намагаємося не просто боротися й відбирати м'яч, а показувати гарний футбол.

- Кого б Ви відзначили за підсумками виступу на турнірі Миляна Милянича?

- Не хочу нікого виділяти. Під час змагань практично всі хлопці відіграли на рівні. І найважливіше, що мені сподобалися командні дії. А у фінальному поєдинку із Сербією мої підопічні ще й проявили характер. Поступаючись по ходу матчу, ми відігралися, а потім виграли по пенальті. Саме в таких баталіях і проявляється дух переможця. Подібні ігри показують, на кого можна розраховувати в майбутньому.

- Наступний збір Вашої команди відбудеться в серпні. Хто приїде на турнір Віктора Баннікова?

- Це команди Білорусі, Грузії, Ізраїлю, Латвії, Литви, Словаччини та Туреччини. Суперники хорошого рівня, буде цікаво. Єдина проблема в тому, що терміни цього турніру не зовсім зручні, оскільки змагання в ДЮФЛ завершуються в липні, і, по суті, наш збір збігається з виходом футболістів із відпустки. Гравці будуть розбалансовані, але вже нічого не поробиш, будемо виходити з того, що є, - сказав спеціаліст.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: