Володимир Єзерський: "Не сумніваюся, що Кличко відстоїть свої титули в сьогоднішньому бою"

26 квітня 00:45
Переглядів: 213
єзерський

Екс-захисник «Динамо», «Шахтаря», «Карпат» та «Дніпра», а в даний момент - тренер дніпропетровського клубу Володимир Єзерський сьогодншній поєдинок Володимира Кличка зможе оцінити ще й з професійної точки зору. Як відомо, Володимир свого часу займався боксом. Крім того, Єзерський ще й знайомий з Віталієм Кличком.

- З нетерпінням буду чекати трансляції, - зазначив Єзерський. - Насамперед, ми повинні подякувати братам Кличкам за те, що вони, за великим рахунком, стали символами України. Завдяки їм, нашу країну більше знають у всьому світі. Що ж стосується бою, то, як і кожен українець, буду переживати і вболівати за Володимира. І звичайно, хочу побажати йому переконливої перемоги. Упевнений, що так і станеться. Хочеться, щоб він і надалі прославляв Україну на міжнародній арені.

- Кажуть, що цей вид спорту і вам не чужий. Скільки займалися боксом?
- Так, дуже давно це було. Я тоді ще пацан був - років 15-16. Вистачало вільного часу, от крім футболу займався ще й боксом. Мені завжди цей вид спорту подобався. А тут ще й можливість була. Потім віддав перевагу футболу. Але бокс люблю досі.

- Володимир, а ви знайомі особисто з братами Кличками?
- З обома - ні. А от з Віталієм познайомилися в жовтні 2006 року. Ми приїхали з чемпіонату світу, а Віктор Ющенко, який тоді був Президентом України, влаштовував прийом, куди були запрошені люди, що прославили в той рік країну. Там я і познайомився з Віталієм Кличком.

- Чи можна очікувати сьогодні від суперника Володимира - Брайанта Дженнінгса - на рингу якихось сюрпризів або несподіванок?
- Мені здається, за весь цей час, поки Володимир непереможний, його суперники «нагуляли великий апетит», щоб відібрати в українця чемпіонські пояси. Але якщо Кличко підійде до цього бою, так, як він підходив завжди, впевнений, його супернику буде важко. Тому, не сумніваюся, що Володимир відстоїть свої титули в сьогоднішньому бою.

- Як гадаєте, скільки раундів протримається на рингу суперник Володимира?
- Не важливо, в якому раунді буде здобута перемога. Важливо, щоб вона була, а вболівальники Володимира отримали задоволення від боксу, який він буде демонструвати. Ну і щоб сам бій був цікавим, а наш боксер у ринзі - переконливим.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: