Володимир Єзерський: "Новий формат УПЛ дає свої плоди"

03 січня 17:00
Переглядів: 311
Єзерський

Головний тренер збірної України U-16 Володимир Єзерський дав коментар з приводу нинішнього формату УПЛ.

- Пане Володимире, вже другий сезон в Прем'єр-лізі України змагаються 12 команд. На Ваш погляд, така формула змагання виправдовує себе?
- Формат дає свої плоди. Незважаючи на певні недоліки, є інтрига: і в зоні вильоту, і в боротьбі за призові місця, і за потрапляння в шістку. Вважаю, що ФФУ та УПЛ прийняли правильне рішення на даному етапі. Можливо, ця формула - тимчасова. Коли економіка країни і клуби одужають у фінансовому плані, можна буде повернутися до попереднього формату. Тим більше, відомо, що вже є напрацювання і бачення, щоб через чемпіонат вийти на турнір 16 команд.

- Однак не можна сказати, що формат задовольняє всіх. Час від часу все одно виникають звинувачення на адресу футбольного керівництва країни. Чим Ви це поясните?
- Ті всі непорозуміння, які виникають, по-моєму, роздуваються штучно. Ми маємо переобраного президента ФФУ Андрія Павелка (чому переобраного - під вимоги УЄФА відбулася повна реорганізація структури федерації). Практично всі делегати Конгресу ФФУ підтримали Павелка. Не буду приховувати, раніше наші клуби-гранди впливали на рішення обрання керівників ФФУ. Кажу це тому, що пограв за багато провідних клубів і знаю, як живе організм тієї чи іншої команди. Сказати, що ФФУ ідеальна не можна, що все на своїх місцях теж не можу. Але, знаєте, футбол - це відображення сьогоднішньої ситуації в країні. З іншого боку, і в ФФУ, і, як наслідок, в національному чемпіонаті йдуть певні зміни: приходять нові люди, і це, видно, що це, люди футбольні, які намагаються реформувати певні напрямки. Я бачу позитив у роботі ФФУ в цей непростий час, особливо це стосується відкриття нового заводу з виробництва штучного покриття, розвитку дитячо-юнацького футболу. Тому, на мій погляд, Павелко - на своєму місці. Я б сказав, що він - рівновіддалений від усіх клубів і намагається вести врівноважену політику: бути посередником у всіх проблемах, які сьогодні є в українському футболі, - сказав Єзерський.

Раніше ЗМІ поширювали інформацію про те, що Виконком ФФУ може розглянути можливість розширення чемпонатів України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: