Володимир Єзерський: "Свою силу серед рівних суперників збірна України довела"

23 жовтня 18:09
Переглядів: 154
єзерський

Наставник збірної України U-17 Володимир Єзерський прокоментував останні результати національної команди в Лізі націй.

- Володимире Івановичу, чи можна порівняти збірні України зразка 2005-го року, коли ви грали за збірну, і 2018 років? Яка команда сильніша?

- Думаю, такі порівняння недоречні. У 2004-2005 роках збірна України провела у відбірному турнірі 12 матчів. Нашими суперниками були діючий чемпіон Європи (Греція), бронзовий призер чемпіонату світу (Туреччина). Та й сила Данії всім відома. Причому, тоді дії синьо-жовтих були іншими від нинішньої збірної. Олег Блохін підібрав гравців під свій стиль гри, а Андрій Шевченко підбирає виконавців під своє бачення. Думаю, в даній ситуації національній команді було легше завоювати перше місце, враховуючи, що питання можна було закрити всього за три поєдинки.

- Які перспективи "світять" цієї збірної України в Лізі націй?

- Свою силу на рівні рівних суперників збірна України довела, але тепер в Лізі націй її чекають зовсім інші випробування, матчі з топ-збірними Європи. Плюс, не варто забувати, що попереду у синьо-жовтих відбірковий турнір до континентальної першості. У нас є кваліфіковані футболісти і будемо вірити, що перемога в своїй групі Ліги націй, це початок сходження національної команди.

- Хто з футболістів збірної України став для вас відкриттям нинішньої осені?

- На своєму високому рівні відіграв Андрій Пятов. Упевнений, що якщо буде довіра до Романа Яремчука, він може стати тим нападником, який потрібен головній команді країни. Свою спроможність форвард довів, виступаючи ще в Україні, зокрема, за Олександрію. Зараз він і в Бельгії проявляє себе з найкращого боку. Гарний був Микола Матвієнко, який не міг похвалитися постійною ігровою практикою в Шахтарі, але це не заважало йому виконувати якісно свої обов'язки в збірній. Помітно зріс Руслан Малиновський. Так що в майбутнє дивимося з оптимізмом.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: