Володимир Єзерський: "Синьо-жовті" повинні усвідомити, що більше втрачати очки вони не мають права"

09 вересня 22:37
Переглядів: 234
Єзерський

Національна збірна України відбір на Євро-2016 розпочала з поразки. «Синьо-жовті» удома програли команді Словаччини (0:1). Невтішний підсумок матчу прокоментував екс-гравець збірної України Володимир Єзерський.

- Захисники помилилися при взятті наших воріт, - розпочав Володимир Іванович. – Взагалі, усім відомо, що збірна Словаччини – непогана, збалансована команда. Є у них хороші виконавці. Крім того, словаки – дуже організовані. Так і вийшло. Вони скористалися нашою помилкою, а потім закрилися, зіграли прагматично.

- У нас були гольові моменти, їх реалізувати завадило хвилювання чи щось інше?

- Звісно, прикро, що не реалізували моменти. А так, ми могли не тільки зрівняти рахунок, а й вийти вперед. На це він і футбол, тут часто трапляються рикошети, дехто із хлопців не сподівався отримати хороший пас. Крім того, воротар збірної Словаччини відіграв здорово, а наші гравці на завершальній стадії грішили браком.

- Після цього матчу можна сказати, що у збірної Словаччини більше шансів, ніж у конкурентів на друге місце в групі?

- Ні-ні… Не варто такі висновки робити після першого ж матчу. Ця поразка має надати більше мотивації нашим футболістам в інших іграх. Відчуття відповідальності у них має зрости. «Синьо-жовті» повинні усвідомити, що більше втрачати очки вони не мають права. А досвід у нашої збірної є. Пригадайте, відбірний цикл на останній чемпіонат світу ми невдало розпочали, а потім, дуже здорово відіграли серію ігор. Тож, нічого страшного не сталося, ще чимало матчів.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: