Володимир ЖУРАВЧАК: "Сергій Кузнецов - супернападник!"

14 травня 17:22
Переглядів: 257
zhuravchak

У центральному матчi чемпiонату "Говерла-Закарпаття" перемогла запорiзький "Металург"

За чотири тури до кiнця футбольного чемпiонату в першiй лiзi в Ужгородi вiдбувся центральний матч другого кола. Зустрiчалися лiдери першостi. Перемога господарiв вiдкрила їм шлях до чемпiонства. Це була гра на результат, без зливи голiв та видовищного футболу. Надто великою була ставка. "Спрацювала" вона для ужгородцiв.

Справжнiй трилер розгорнувся у матчi "Динамо-2" i "Севастополя". Кияни двiчi вели у рахунку, але поступилися 2:3. За "Севастополь" знову забив Сергiй Кузнецов, причому -- дубль. Тепер у форварда 10 голiв у 9 матчах. Це просто фантастика!

Ну а найбiльша сенсацiя сталась у Львовi. ФК "Львiв", який замикає турнiрну таблицю, примудрився переграти четверту команду чемпiонату -- "Кримтеплицю". "Експрес" поговорив з головним тренером львiв'ян Володимиром Журавчаком.

-- У першiй лiзi помiтно вирiвнялися команди, -- каже фахiвець. -- Комплектацiя доволi якiсна. "Кримтеплиця" вже не перший рiк грає одним складом. I така ситуацiя в багатьох командах.

Нинi у першiй лiзi дуже багато гравцiв, якi, через засилля легiонерiв, виявились непотрiбними у прем'єр-лiзi. Футболiсти, яким за 25 рокiв, грати у дублi вважають за недоцiльне i йдуть сюди. Тому перша лiга поповнюється квалiфiкованими гравцями i її рiвень досить високий. Єдине, що стримує зростання, -- те, що команди часто потерпають вiд нестабiльного фiнансування.

-- Перемога над "Кримтеплицею" збiльшила вашi шанси на порятунок?

-- Хоч ми й виграли, настрiй у нас не найкращий. Ми опинились у такiй ситуацiї, коли змушенi дивитись, як грають нашi прямi конкуренти. А вони в цьому турi, крiм "Енергетика", теж виграли. Тому ситуацiя невтiшна. Але ми не припиняємо боротьби i не опускаємо рук.

Тепер будемо грати на виїздi iз "Севастополем". Зрозумiло, було б нерозумно кричати, що ми його переможемо. Будемо боротися -- i у цьому матчi, i в наступних.

-- Ходять розмови, що "Енергетик" i вiнницька "Нива" наприкiнцi чемпiонату можуть знятися зi змагань...

-- Так, я теж про таке чув, але це лише розмови. Ми не повиннi сподiватися на диво, надiятися треба лише на себе. Гратимемо до останнього туру, а там вже, що буде, те буде.

-- У центральному матчi туру перемога "Говерли" очiкувана?

-- Я гадав, що Запорiжжя не програє, бо коли ми грали проти цих двох грандiв, менi "Металург" сподобався бiльше. Вiд цього результату виграло не так "Закарпаття", як "Севастополь". У кримчан з'явився шанс наздогнати "Металург" i поборотится за вихiд у прем'єр-лiгу.

-- Що скажете про неймовiрну результативнiсть севастопольця Сергiя Кузнецова?

-- Це супернападник! Вiн i в прем'єр-лiзi видiлявся своєю грою та результативнiстю. А скiльки важливих голiв забив за "карпати"! Тепер футболiст вiдновився, прижився у новiй командi i почав "стрiляти". Саме Кузнецов врятував для "Севастополя" гру проти "Динамо-2". Якби там була нiчия, кримчани могли свої плани щодо прем'єр-лiги переносити на наступний сезон.

Результати 30-го туру:

"Динамо-2" -- "Севастополь" -- 2:3

"Зiрка" -- "Енергетик" -- 4:1

"Миколаїв" -- "Титан" -- 2:0

"Нива" -- "Гелiос" -- 1:0

"Львiв -- "Кримтеплиця" -- 1:0

"Одеса" -- "Буковина" -- 1:1

"Нафтовик-Укрнафта" -- "Олiмпiк" -- 0:1

"Арсенал" -- "Сталь" -- 3:2

"Говерла-Закарпаття" -- "Металург" -- 1:0.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: