Асистенти арбітра: Богдан Морозюк (Івано-Франківськ), Руслан Кобялко (Вінниця).
Четвертий арбітр – Сергій Секунда (Луцьк).

Спостерігач арбітражу – Андрій Яблонський (Тернопіль).

«ВОЛИНЬ» U-19: Франчук, Тракало, Марушка, Мосіюк, Шандрук (Зінкевич, 71), Баб’як, Ільницький, Трикош, Ляшенко (Гладун, 60), Дмитренко, Деда (Киценюк, 89).
Запасні: Глушко, Морозович, Сабатюк, Лучка.

«КАРПАТИ» U-19: Ющишин, Завінський, Сільченко, Дерман, Веремієнко, Діма (Степанчук, 90+1), Малашевський (Рибачук, 85), Валенко (Шарабура, 64), Микитин, Кос (Пецків, 85), Ременюк (Клим, 82).
Запасні: Артим, Максимець.
Старший тренер – Роман Толочко.

Голи: Дерман, 13, Ременюк, 16, Микитин, 19.

Попередження: Дмитренко, 22, Марушка, 27, Деда, 58, Зінкевич, 76 – Ременюк, 39, Дерман, 42, Кос, 72, Шарабура, 90+2.

Матч першого кола юніорів «Карпат» і «Волині», за словами керманича «зелено-білих» Романа Толочка, був одним із найгірших поєдинків команди за два останні сезони. І справа не тільки в тому, що «леви» програли на рідній для себе «Україні» з рахунком 1:2. Просто їх фактично обіграв один гравець «Волині» – Ярослав Деда. Нині ж, у поєдинку на полі стадіону «Підшипник» у Луцьку все було з точністю до навпаки. Більше того, «хрестоносців» на чолі із Дедою фактично не було видно у грі – вони виконували роль статистів. Водночас «леви» за дощової погоди просто таки «розмазали» господарів по мокрому газону. А можливо, уся справа в карпатівській погоді?..

«Карпати» зі стартовим свистком арбітра одразу дали зрозуміти, що не мають наміру придивлятися до гри господарів і пішли вперед великим силами. Перший момент гості створили вже на 2-й хвилині матчу: заробивши право на кутовий, після подачі корнера Остап Малашевський пробивав по цілі із цілком забійної позиції, але удар нашого опорника відбив воротар «хрестоносців» Максим Франчук.

Цікаво, що й два наступні гольові моменти також виникли після подач з кутового. І якщо волиняни з меж карної зони пробили по воротах галичан, але поцілили в стійку, то останні своїм шансом, що називається, скористалися на усі сто: на корнер у штрафний майданчик «Волині» прийшов захисник «Карпат» Максим Дерман і після подачі верхом від кутового прапорця з правого крила нашої атаки, вигравши другий поверх, він головою скерував круглого до сітки.

Сталося це на 13-й хвилині матчу. Навряд чи хто в той момент міг подумати, що з інтервалом у три хвилини «зелено-білі» заб’ють ще два м’ячі поспіль. Та сталося саме так. Спочатку наша команда провела просто таки показову контратаку для підручників. Перехопивши м’яча, опорник Остап Малашевський довгою діагоналлю запустив по правому флангу оборонця Юрія Завінського, а той віддав передачу в штрафний майданчик на Андрія Ременюка. Перший удар правого вінгера гостей кіпер відбив, але 99-й номер карпатівців дограв епізод до кінця і з другої спроби головою добив смугастого у ворота.

Відчувши «смак крові», підопічні Романа Толочка і Олега Гараса абсолютно логічно вирішили, що коли гра дається, то треба йти вперед і забивати скільки вдасться. Сергій Валенко вертикальною передачею на Віталія Микитина по центру «розрізав» оборону «хрестоносців» і прудконогий лівий вінгер впевнено переграв голкіпера.

Вигравати 3:0 у гостях на 19-й хвилині матчу – кращого початку годі собі й бажати. В принципі, на цьому гру можна було завершувати – підопічні Володимира Гапона були не в нокдауні, а в глибокому нокауті. Однак «зелено-білі» вгамувавши гольовий голод і забезпечивши собі більше, ніж комфортний рахунок, хоча й продовжували контролювати гру, особливого рвіння вперед не проявляли. Втім, нагоди збільшити рахунок у них були. Особливо гарний момент забити четвертий гол у «левів» був наприкінці першого тайму, але Андрій Ременюк замість того щоб віддати передачу на вільних від опіки Остапа Малашевського або Олега Коса, вирішив самотужки все зробити і в підсумку змарнував шанс.

Другий тайм також був за нашою командою, яка повністю перегравала суперника за всіма компонентами. Не може бути претензій до карпатівців і d плані самовіддачі – незважаючи на перевагу у три м’ячі, вони до самого фінального свистка повністю віддавалися грі. Єдине за що, можливо, можна дорікнути «левам», так це за надмірне намагання надто часто взяти гру на себе. Тому по перерві й не вдавалося доводити свої атаки до взяття воріт суперника.

Що ж до «Волині», то окрім кількох спонтанно створених напівмоментів у «хрестоносців» фактично більше нічого й не було. А їхній лідер Ярослав Деда, два голи якого принесли волинянам перемогу у Львові в грі першого кола, сьогодні був майже непомітним на полі. Звісно, в цьому перш за все заслуга наших оборонців, які повністю нейтралізували «дев’ятку» господарів. Напевне, символічно, що наприкінці гри керманич «хрестоносців» Володимир Гапон замінив Деду на Миколу Киценюка – це був такий собі викинутий суперником білий прапор, який визнавав повну перемогу нашої команди. Тож тепер можна й Великдень святкувати!