Ворохта кличе на "Fun Karpaty Trail"

26 квітня 14:00
Переглядів: 179
марафон

У неділю, 6 травня, у Ворохті проведуть Міжнародний гірський марафон «Fun Karpaty Trail». Спортивний захід проводять вже вдруге. За словами організаторів, цього року він набув статусу міжнародного, адже до участі вже зголосилися спортсмени з країн-сусідів, а також з Франції, Литви та Іспанії.

Всього в змаганнях зареєструвалося майже 200 учасників. До кінця реєстрації ще два тижні. Зареєструватися можна тут.

Змагання будуть відбуватися в категоріях чоловіки/жінки на трьох дистанціях – 13, 26 та 50 км. Учасники зможуть насолодитися неймовірними пейзажами весняних Карпат, а також ще засніженими вершинами Чорногори.

На стартовому майданчику всіх охочих частуватимуть національними стравами від організаторів та солодощами від генерального партнера «ЦарХліб». Будуть веселі конкурси та вечірка.

Спортивний захід підтримали представники місцевого та дрібного бізнесу, виробники спортивної та туристичної продукції, туристичні магазини.

Цьогоріч призовий фонд – понад 100 тисяч гривень.

Довідково: Гірський біг, треілранінг (англ. trail running – біг по природному рельєфу. – ред.) – досить бюджетний, але захоплюючий та видовищний вид спорту, який стрімко розвивається та набуває популярності в гірських країнах світу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: