Восьмий рік поспіль у Тернополі провели новорічний кубок з футзалу

27 грудня 20:57
Переглядів: 252
футзал

Тернопільський регіональний центр "Інваспорт" провів відкритий традиційний Новорічний кубок з футзалу, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Учасниками ігор, які відбулися у приміщенні фізкультурно-оздоровчого комплексу, що на вул. Братів Бойчуків, стало вісім команд з Тернополя, Львова, Рівного та Хмельницького.

Володарем кубку стала команда Тернопільської ДЮСШ інваладів. Друге місце у юних футболістів із команди №2 Тернопільської спецшколи-інтернату для слабочуючих дітей. Третіми були представники Рівненського регіонального центру "Інваспорт". Четверте місце здобула команда ТзОВ СЄБН, випередивши львів’ян (Львівський регіональний центр "Інваспорт"), які стали п’ятими. На шостому місці — гості з Хмельницького (Хмельницький регіональний центр "Інваспорт"). Сьоме місце у команди №1 Тернопільської спецшколи-інтернату для слабочуючих дітей, а восьмою була команда ветеранів Тернопільського регіонального центру "Інваспорт".

Команда-переможець нагороджена кубком, а призери турніру — грамотами від організаторів змагань. До речі, проводився Новорічний кубок з футзалу у Тернополі вже восьмий рік поспіль.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: