Всеукраїнський турнір з фрі-файту проведуть у суботу в Івано-Франківську

03 листопада 07:15
Переглядів: 732
Фрі-файт

У суботу, 3 листопада, у Франківську відбудеться VI Всеукраїнський турнір з фрі-файту пам’яті Павла Федорука.

У 2012 році з ініціативи і зусиллям керівництва Івано-Франківської обласної Федерації бойових мистецтв і тренерського складу СК «Вікінг» в місті був започаткований та вперше проведений турнір пам’яті 1-го президента Федерації П.І.Федорука.

“Павло Іванович, незважаючи на свою високу посаду проректора Прикарпатського Національного університету з питань науки, був людиною широких знань та поглядів, науковцем, чиї інтереси не обмежувались вивченням наукових догм. За його підтримки змогли побачити світ багато наукових і підприємницьких проектів, які довели свою спроможність і продовжують існувати дотепер. Меценат і суспільний діяч, який стояв у витоків розвитку бойових мистецтв в нашій області – таким пам’ятають його друзі та рідні”, – розповідають організатори турніру.

Вже шостий рік поспіль ці змагання приваблюють все більше і більше спортсменів, клубів, а насамперед – однодумців, для яких бойові мистецтва, розвиток тіла та духу молоді стали сенсом життя.

3 листопада в боротьбі за призові місця та перемогу та визнання своїх зусиль на татамі вийдуть представники з різних куточків України. Одночасно з цим турніром будуть проведені ще два – Чемпіонат України з фрі-файту серед дорослих та Всеукраїнський турнір «Захисник вітчизни».

Основною метою турнірів є пропаганда, поширення та популяризація здорового способу життя, фізичної культури і спорту, бойових мистецтв та контактних єдиноборств, а також сприяння впровадження фрі-файту у практику фізкультурно-оздоровчої і спортивної роботи як ефективного засобу морального виховання та всебічного розвитку молоді.

“Запрошуємо всіх охочих взяти участь в запланованих заходах та підтримати місцевих бійців – початківців та професіоналів”, – закликають організатори.

Змагання розпочнуться 3 листопада о 10:00 в манежі коледжу фізичного виховання – за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, 142А.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: