Всі шляхи "Говерли" ведуть на Південь

21 квітня 09:24
Переглядів: 68
говерла політехніка

"Говерла" святкувала другу домашню перемогу над миколаївським "Ніко-Баскетом" і продовжує боротьбу за вихід до фіналу Вищої ліги.

Програвши стартову чверть (23:27), "ведмеді" дуже швидко повернули собі перевагу і вже на велику перерву пішли лідерами - 42:40. У третій чверті суперник все ще намагався нав'язати боротьбу господарям, та "Говерла" зуміла заламати опір своїх візаві та довести матч до закономірної перемоги - 77:65. Найвлучнішим у поєдинку став Станіслав Серпілін, що набрав 20 очок.

Тепер на суперників очікує п'ятий вирішальний поєдинок у Миколаєві, який визначить хто крокуватиме до фіналу, а хто відправиться боротись за бронзові нагороди. Гра пройде 23 квітня у миколаївському спорткомлексі "Надія". Початок о 18:00.

БК "Говерла" - БК "Ніко-Баскет" (Миколаїв) - 77:65 (23:27, 19:13, 18:14, 17:11)
"Говерла": Серпілін (20 очок + 4 підбирання + 2 передачі), Коровяков (15+3+3), Калашніков (14+2+7), Орленко (10+6+2), Старцев (7+1+3), Шостуха (4+9+6), Лохманчук (3+2+2), Кошовець (2+6+2), Подковиров (2+0+5), Аврахов. Запас: Лонюк, Белла. Головний тренер: Павло Піскарьов.
"Ніко-Баскет": Вершинін (15 очок + 4 підбирання + 5 передач), Адедиран (14+5+1), Ожегов (12+4+4), Заплотинський (8+10+1), Гуменюк (7+10+4), Липко (5+3+1), Горобченко (4+0+8), Штанько (0+1+0), Берестнєв. Запас: Мещеряков, Лук'ян, Яворський. Головний тренер: Валентин Берестнєв.
18 квітня 2018 року. Івано-Франківськ. Манеж КФВ - 18.00.
Рахунок у серії - 2:2