В'ячеслав Грозний: "Деякі гравці після матчу з «Карпатами» просто бояться отримувати м'яч"

01 вересня 00:14
Переглядів: 472
В’ячеслав Грозний

В'ЯЧЕСЛАВ ГРОЗНИЙ: Потрібно дисципліновано грати весь матч , як це робили в протистояннях з грандами. Все лежить у психології. Думали , що накатом піде гра далі, а коли з «Карпатами» не змогли реалізувати свої моменти і програли, дуже важко переналаштуватися. До цього часу ми перебуваємо під впливом тієї гри.

Намагалися впродовж тижня говорити про суперника, про те, що «Ворскла» не програє на виїзді , але дитячі помилки в обороні достатньо досвідчених виконавців звели нанівець усі зусилля. У другому таймі спробували змінити ситуацію, зробили заміни, стали грати більш агресивно, але помилки першого тайму стали основними в кінцевому результаті.

Страшного нічого не сталося – ми просто програли матч. Нам потрібно психологічно відійти від тієї ситуації, яка є, а не дивитися на результат матчу. Думаю, вся причина наразі в психології. Деякі гравці після матчу з «Карпатами» просто бояться отримувати м'яч, тому що у тренерського штабу були дуже серйозні претензії. Тим не менше, життя на цьому не закінчується.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: