В’ячеслав Грозний: "Взимку група лідерів "Карпат" може полишити команду"

19 листопада 00:01
Переглядів: 418
Default Image

Після літнього тріумфу, коли "карпати" здобули путівку на єврокубки, а потім ще й пробилися до основної сітки Ліги Європи, нині настало розчарування. Спочатку, поступаючись матч за матчем, "зелено-білі" втратили будь-який шанс на плей-оф євро-турніру.

А тепер, до повного щастя, опинилися за бортом Кубка України. Підопічні Олега Кононова, якби здолали київський "Арсенал", потрапили б у півфінал, що за теперішніх реалій означало б отримання нової путівки до Ліги Європи.

"Експрес" спробував розібратися у причинах осінніх невдач "Карпат", запросивши до розмови одного з найвідоміших тренерів В'ячеслава Грозного.

— Які причини тотальних невдач, що спіткали команду восени?

— "Карпати" брали своїм футбольним голодом. Гравці прагнули піти стежками Іщенка, Кобіна... Усе ж зарплати в клубі посередні, тому кожен мріє потрапити до команди рівня "Шахтаря". Жодного очка не взято в Лізі Європи, а це в психологічному плані нагадує снігову кулю, що з кожною миттю наростає. Щільний календар є незвичним для наших гравців. Це англійці можуть грати через два дні на третій. Крім того, "Карпати" не мають двох рівноцінних складів...

— Якими вам видаються весняні перспективи "Карпат"? Які ланки слід зміцнити взимку?

— Узимку однозначно слід когось нового придбати, але для того мають бути відповідні кошти. Я не володію інформацією, які гроші вкладають у "Карпати". Якщо львів'яни хочуть нарівні боротися із грандами, їм слід піти шляхом розвитку "Металіста". Ярославський вкладає значні суми в клуб, стадіон збудував, сучасні бази тощо. Якщо вам хтось скаже, що серйозних результатів можна досягти малими грошима, не вірте.

Маю побоювання, що взимку група лідерів "Карпат" полишить команду. Хтось опиниться за кордоном, хтось — в інших наших клубах. Це природно, що багаторічні лідери клубу хочуть вийти на новий етап кар'єри і грати в "Динамо", "Шахтарі", "Спартаку", "Зеніті". У "Карпат" є два шляхи: або вкладати серйозніші гроші, щоб втримати лідерів, або створювати нову команду.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: