Вихованці академії НФК "Ураган" – на футзальних змаганнях

29 грудня 15:11
Переглядів: 161
ураган діти

Футзальний сезон набирає обертів, тож кожного тижня вирують неабиякі спортивні пристрасті, звісно, не без участі вихованців клубної Академії НФК "Ураган". Переможною серією у дебютній Екстра-лізі насолоджуються 16-річні "урагаганівці", у розіграші Чемпіонату України з футзалу відточують свою майстерність і команди U-11, U-13 та U-15. Отож, чим ознаменувалися пройдешні тури - читайте далі…

Чемпіонат України з футзалу (U-15). 2-й тур
"Ураган-1" - "Надія Прикарпаття" - 3:3
В рамках 2-го туру "ураганівці" "розписали" результативну нічию із командою "Надія-Прикарпаття", хоча мали всі шанси здобути перемогу. "Впродовж першого тайму повністю володіли ініціативою і перегравали суперника, тому на перерву пішли за мінімальної переваги - 2:0. Активно включилися і в другий тайм, забили третій гол, і, на жаль, зупинилися. Натомість, "Надія Прикарпаття" продовжила гру з п’ятим польовим, і, скориставшись нашими помилками в захисті, зрівняли рахунок", - прокоментував директор Академії НФК "Ураган" Володимир Слободян.

Чемпіонат України з футзалу (U-15). 3-й тур
"Ураган-2" - ДЮСШ-1 Червоноград - 3:5
На жаль, гіркоти поразки зазнала й друга команда "Ураган", яка приймала однолітків із Червонограда. "Допустили дуже багато помилок в захисті, що й призвело до такого результату. До того ж, не впоралися з головним козирем гостей - індивідуальними діями окремих гравців", - підсумував тренер "драконів" Володимир Слободян.

Чемпіонат України з футзалу (U-15). 4-й тур
"Ураган-1" - "Ураган-2" - 6:0
Цікавим видався 4-ий тур змагань, який подарував "ураганівське" дербі, котре виправдало статус запеклого поєдинку. "Гра була рівна, але перша команда більше володіла ініціативою, і забивала голи за рахунок помилок "Урагану-2". Тим більше, друга команда не реалізувала два десятиметрові, натомість, перша - максимально використала всі свої нагоди", - поділився Слободян.  

Чемпіонат України з футзалу (U-15). 5-й тур
ДЮСШ-1 Червоноград - "Ураган-1" - 4:1
В рамках 5-го туру не зміг відіграти очки у червоноградської ДЮСШ-1 й "Ураган-1". "Не використали створені гольові моменти, і допустили багато помилок в захисті, тому результат - на табло", - прокоментував Володимир Ярославович.

Чемпіонат України з футзалу (U-13). 5-й тур
"Ураган" - ДЮСШ №3 Львів - 5:3
Не пасуть задніх і 13-річні "ураганівці", які розіграли 5-ий тур чемпіонату із львів’янами. У підсумку - на домашньому майданчику здобули впевнену перемогу. "Ми повністю переграли суперника, тому грою і результатом задоволений. Звичайно, багато чого не вдалося реалізувати, але бачу, що хлопці стараються, прогресують, тому все попереду", - підсумував тренер команди Володимир Салій.

Чемпіонат України з футзалу (U-11)
Встигли зіграти 4 тури й 11-річні "дракони". У підсумку такого двотижневого вояжу мінімально посупилися рівненській ДЮСШ-4 - 4:5, програли ДЮСШ "Городенка-1" - 4:7, і втратили залікові бали вдома у протистоянні із ДЮСШ-1 "Червоноград" - 1:5. Натомість, впевнено обіграли на виїзді ДЮСШ "Енергія-Інтер Футзал" із міста Львова - 4:1. Наставник юних "урагаганівців" Олег Ольшанецький каже, що треба багато працювати, і відточувати майстерність. "Ми бачимо свої недоліки, тому будемо над ними працювати. А перемоги, впевнений, обов’язково будуть", - підсумував Олег Васильович.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: