Вихованці Академії НФК "Ураган" на футзальних змаганнях

11 лютого 16:10
Переглядів: 194
Ураган

Футзальна боротьба за нагороди продовжується, і, звісно, не без участі вихованців Академії НФК "Ураган", котрі з кожним туром змагань докладають максимум зусиль, щоб здобути бажані залікові бали. Нагадаємо, що юнаки у віковій категорії U-11, U-13 та обидві команди U-15 беруть  участь у розіграші Чемпіонату України. Отож, чим ознаменувався пройдешній тиждень – читайте далі…

Чемпіонат України з футзалу (U-15). 9-й тур
"Ураган-2" - "Ураган-1" - 3:9

Дев’ятий тур чемпіонату ознаменувався "ураганівським" дербі, у котрому сильнішими стали гравці першої команди. "Ураган-1" більше володів ініціативою, створював моменти, але відзначу, що досить непогано виглядав і "Ураган-2", котрому добре вдавалися контратаки. Загалом, матч пройшов досить у дружній атмосфері, і всі задоволені спарингом", - прокоментував Володимир Слободян.

Чемпіонат України з футзалу (U-13). 8-й тур
ДЮСШ-4 "Рівне" - "Ураган" - 1:5

У вівторок, 30 січня, 13-річні вихованці Академії взяли курс до Рівного, де із місцевою ДЮСШ №4 розіграли 8-й тур чемпіонату. У підсумку – франківці здобули переконливу перемогу та повернулися додому із трьома очками – 5:1. "Я дуже задоволений хлопцями. Грали цікаво, креативно, створили багато моментів, багато з них не реалізували, але є ще що вдосконалювати. Треба працювати в тому ж дусі, щоб залишався шанс поборотися за друге місце і вихід у фінал", - підсумував тренер команди Володимир Салій.

Чемпіонат України з футзалу (U-11). 10-й тур
ДЮСШ-4 "Рівне" - "Ураган" - 3:2

Днем раніше, 29 грудня, у Рівному зіграли і дещо молодші, 11-річні "ураганівці", котрі, на жаль, мінімально поступилися одноліткам із ДЮСШ №4. "Зі старту пропустили два м’ячі, але проявили бійцівські якості та змогли відігратися. Проте, що до перерви пропустили третій гол, який виявився вирішальним. У другому таймі мали хороші моменти, але не забили, тому результат – на табло", - підсумував Олег Ольшанецький.
 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: